صنعتی شدن به کمک فراسردکاران

 


مجموعه فراسردکاران که در زمینه طراحی و ساخت سیستم های گرایشی و سرمایشی موادغذایی خصوصا شیر فعالیت می کند و مهمترین هدفش، صنعتی شدن فرآیندهای تولید است، امشب بعنوان یکی از سه شرکت کننده مسابقه میدون، در این برنامه حاضر شده است.

سرد و گرم کردن شیر و یا نگهداری اصولی از آن، فرآیندی است که باید بادقت بررسی و کنترل شود. اکنون در بسیاری از دامداری ها و یا صنوف لبنیاتی، این کار بوسیله پاتیل های سنتی و با شعله مستقیم انجام می شود که نه کارایی بالایی دارد و نه سطح بهداشت بالایی.

با میدون یاد بگیرید: دوره آموزشی راه اندازی کارگاه لبنیات سنتی


مجموعه فراسردکاران امروز یکی از اولین های ایران است. این شرکت که حدودا در بیست سال قبل توسط آقای محمود وفا پایه گذاری شد، توانست با بررسی دقیق نیاز بازار هدف خود یعنی ایستگاه های جمع آوری شیر و لبنیاتی ها و همچنین با به کارگیری افراد متخصص در تیم تحقیق و توسعه خود، به اولین تولیدکننده دستگاه مایه بستنی در کشور تبدیل شود. علاوه بر اینکه در سال 1389 نیز موفق به اخذ گواهینامه بین المللی iso9001-2008 از Q.A.L انگلستان شد.فراسردکاران نام شرکتی است که برای صنعتی کردن این فرآیند سنتی تلاش می کند. درواقع تیم مستقر در این مجموعه، در زمینه طراحی و ساخت سیستم های گرمایشی و سرمایشی شیر فعالیت می کنند؛ دستگاه شیر سرد کن، فرآوری مایه بستنی، پخت شیر، آیس بانک، چیلر و کره گیر ازجمله تولیداتشان است.

به کارگیری روش های سنتی در فرآیند تولید بسیاری از موادغذایی، ازجمله معضلات ریشه ای کشور است. بالا بودن هزینه صنعتی کردن خطوط تولید و عدم فرهنگ سازی در این حوزه نیز ازجمله دلایل این موضوع است. فراسردکاران اما در تلاش اند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، این رویه در کشور را تغییر دهند.

مسابقه میدون، میدانی است برای کسانی که در جهت رشد ایران، نه تنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند بلکه همواره سعی می کنند کسب و کارشان را ارتقاء و بهبود بخشند. محمود وفا نیز قطعا یکی از همین افراد است که امشب و در هفدهمین قسمت از فصل دوم به مسابقه میدون آمده.

برای خرید سیستم های گرمایشی و سرمایشی از این مجموعه و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمود وفا با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (1)

avatar

علی.کریمی

یکشنبه 25 آبان 1399

جهت همکاری و سرمایه گذاری

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 26 آبان 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/22644

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi