صندلیِ کودکی که کیمیا شد!

 


امشب در مسابقه میدون، محصولی کاربردی معرفی خواهد شد که می تواند تحول بزرگی در الگوی شستشوی نوزادان و کودکان ایجاد کند.

شست و شوی کودکان صفر تا دو سال، یکی از اصلی ترین دغدغه های تازه مادر شدگان است؛ احتمال سرخوردگی کودک، فراهم کردم روشویی مناسب و اندازه، مشکلات جسمانی مادر و... اینها بخشی از نگرانی ها و دغدغه های یک تازه مادر شده در رابطه با شستشوی فرزندش است. در این شرایط، وسیله ای که بتواند حداقل خیال او را از سر نخوردن کودکش در زمان شستشو و یا حمام راحت کند، برایش در حکم کیمیاست. یکی از سه شرکت کننده این قسمت از مسابقه میدون، موفق به ساخت این کیمیا شده است؛ احسان احمدی.

آقای احسان احمدی، حدود سه سال است که با دغدغه مندی در زمینه سلامت جسمی و روحی خانواده، در شرکت تولیدی خود با نام بایاسنتر، اقدام به ساخت صندلی کرده که با ثابت شدن در انواع روشویی، می تواند تسهیل کننده خوبی برای شستشوی کودک و حفظ کننده ایمنی او باشد.  

  1. قابلیت جای گیری و چسبندگی در انوع روشویی ها
  2. سبک و کم حجم
  3. دارای قلاب آویز و شیار برای عبور جریان آب
  4. تحمل وزن تا 15 کیلوگرم
  5. مناسب برای نوزاد دختر و پسر

5 مورد بالا تنها بخشی از ویژگی های این صندلی یا آسان شور پرکاربرد است. علاوه بر موارد فوق، باید اشاره کرد که جنس مواداولیه به کار رفته نیز بسیار مرغوب است (BPA FREE) و احتمال ایجاد عوارض پوستی برای کودک را به حداقل می رساند.

گروه تولیدی بایاسنتر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، این محصول را با تلاش شبانه روزی 12 کارشناس، تولید و روانه بازار کرده است. صندلی شستشوی کودکی که این تیم حرفه ای و متخصص تولید کردند، تاکنون موفق به دریافت 32 جایزه متفاوت به دلیل خلاقانه و کاربردی بودن شده و دارای گواهینامه ثبت طراحی شده برای شستشوی نوزادان از بدو تولد تا دو سالگی نیز هست.

بایاسنتر در طول این سه سال، آسان شور بی نظیر خود را عمدتا ازطریق نمایشگاه ها، صفحات مجازی و فروشگاه های اینترنتی به فروش رسانده و تاکنون موفق به جلب رضایت بیش از 2400 مشتری شده است. اما امشب به مسابقه آمده تا علاوه بر معرفی بیشتر این کیمیا به تازه پدر و مادرشدگان، شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه و البته بیشتر کردن مشتریانش امتحان کند.

میدونی ها بخوانند: ترفندهای افزایش فروش کسب و کار در برابر کرونا


برای تهیه صندلی شستشوی کودک از این گروه حرفه ای و حمایت از کسب و کار جناب آقای احسان احمدی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید..

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi