اجازه دهید سرتان کلاه برود؛ کلاهی از جنس ایمنی!!!

 


یکی از سه شرکت کننده امشب مسابقه میدون، در زمینه تولید کلاه ایمنی موتورسیکلت فعالیت می کند.

موتور سیکلت، سرعت، تک چرخ، مرگ...

سالانه تعداد زیادی هموطن ایرانی موتورسوارمان را بدلیل عدم رعایت یک نکته ساده از دست می دهیم؛ استفاده از کلاه ایمنی. طبق آمار، ۷۰ درصد از موتورسوارانی که در تصادفات کشته می شوند، از ناحیه سر ضربه خورده اند، بدتر آنکه ۳۰ درصد از آنان جوانان بین ۱۸ تا ۲۸ ساله اند. شاید به جرات بتوان از این آمار بعنوان یکی از تاسف برانگیزترین آمار سالیانه نام برد...  

شوربختانه نه تنها کمبود و عدم تولید کلاه ایمنی یا کلاه کاسکت، بلکه نبود فرهنگ سازی است که منجر به این آمار وحشتناک شده است. یکی از همین تولیدکننده های کلاه کاسکت، امشب خود را از یکی از پر موتوردارترین استانهای ایران یعنی قم به استودیو مسابقه میدون رسانده؛ شرکت جهان پلیمر با مدیریت جعفر رضایی.

سیدجعفر رضایی شرکت خود را در 1386 تاسیس کرد، درست یکسال بعد و در سال 1397 موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید و هم اکنون نیز بعنوان یکی از بهترین مجموعه های تولید انواع کلاه ایمنی موتورسیکلت در کشور مطرح است.

استاندارد و کیفیت بالای محصول، اصلی ترین مزیت تولیدات این مجموعه با سابقه است. درواقع به همان اندازه که یک کلاه کاسکت باکیفیت می تواند از مرگ و آسیب های مغزی جلوگیری کند، یک کلاه بی کیفیت می تواند به راحتی منجر به مرگ و یا عوارض نخاعی گردد.

هرچند در ماده ۱۹ قانون جدید رسیدگی به تخلفات و اخذ جرایم، استفاده از کلاه ایمنی استاندارد برای راکبان و ترک نشینان هرنوع موتور سیکلت اجباری شده است اما متاسفانه هنوز هم در خیابان شاهد موتورسوارانی هستیم که اعتقاد زیادی به استفاده از کلاه ایمنی موتور ندارند. شرکت جهان پلیمر قم در طول سالهای فعالیت خود، علاوه بر تولید محصولاتی باکیفیت و با دوام، همواره سعی کرده به فرهنگ سازی استفاده از کلاه کاسکت نیز بپردازد؛ بعنوان مثال اهدای شاخه گل به موتورسواران قمی.  

با میدون یاد بگیرید: دوره آموزشی پرورش گل های آپارتمانی

مسابقه میدون امشب میزبان این کارآفرین دغدغه مند و مجموعه سیزده ساله اش است تا هم قدمی در زمینه فرهنگ سازی استفاده از کلاه کاسکت برداشته باشد و هم به توسعه کسب و کار ایشان کمک کند البته اگر بتوانند از سد دو رقیب دیگر خود و چالش های تیم داوری برآید یا خیر.

برای تهیه کلاه ایمنی از این مجموعه و حمایت از کسب و کار جناب آقای جعفر رضایی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi