پیدا کردن نزدیکترین ها با وت وان

 


یکی از سه شرکت کننده امشب مسابقه میدون، کسب و کاری متفاوت است؛ سیستم جامع خدمات دامپزشکی وت وان که در اولین قدم سعی کرده به دامدار در پیدا کردن نزدیکترین مرکز درمانی کمک کند.

عدم دسترسی سریع به دامپزشک، معضلی است که در بسیاری از نقاط محروم کشورمان وجود دارد. هرساله بسیاری از دامداران، دام های خود را به دلیل وجود این مشکل و همچنین نزدیک نبودن یک مرکز درمانی دامی به محل زندگی شان از دست می دهند؛ دام هایی که تمام سرمایه شان در طول زندگی و تنها راه امرار معاششان است.

امید فرزین جوانی است اهل استان گلستان که با دغدغه مندی در این حوزه و بررسی دقیق آن، به همراه پنج تن از دوستانش، پلتفرمی با نام وت وان را اجرایی کرد. وت وان سیستمی است که با استفاده از سه ابزار تلفن، سایت و اپلیکیشن، مشکل ارتباط بین دامدار و دامپزشک را حل کرده و تقریبا نقش یک حلقه اتصال بین این دو قشر را بازی می کند. خدماتی که درحال حاضر پس از نصب این اپلیکیشن قابل استفاده است را می توان در سه مورد ذیل خلاصه کرد:

  • شناسایی نزدیکترین مرکز درمانی دامی و گرفتن نوبت ویزیت
  • شناسایی نزدیکترین دامپزشک در مواقع ضروری
  • شناسایی نزدیکترین داروخانه و استعلام موجودی دارو از آن

تیم آقای فرزین توانسته با آنالیز نیاز بازار هدف خود، برای ارائه خدمات در آینده نیز برنامه ریزی دقیقی کند؛ ارسال دارو، تامین ناوگان حمل و نقل دام و ایجاد فروشگاهی برای تهیه لوازم یکبار مصرف دامپزشکی ازجمله طرح هایی است که در آینده اجرایی خواهد شد.

با میدون یاد بگیرید: دوره آموزشی دامداری

این سیستم جامع خدمات دامپزشکی علاوه بر واسطه بودن بین دامدار و دامپزشک، آموزش دامداران برای واکنش در شرایط خاص و بروز بیماری های حاد دام را نیز در دستور کار دارد. درواقع تلاش می کند پشتیبانی همه جانبه ای از یک دامدار داشته باشد و او را در تمام زمینه های مربوط به پرورش دام همراهی کند.

اپلیکیشن وت وان، نزدیکترین ها و بهترین مراکز درمانی را به دامداران معرفی می کند و همواره سعی دارد دغدغه های آنان برای نگهداری از دام هایشان را به حداقل برساند. امشب مسابقه میدون میزبان این پلتفرم خلاقانه و طرح کسب و کار آن است.

برای استفاده از خدمات این پلتفرم و حمایت از کسب و کار جناب آقای امید فرزین با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi