معید؛ سبکی نو در آموزش کودکان و نوجوان

 


کسب تجربه و مهارت مهمترین خلعی است که باید هرچه زودتر در سیستم آموزش کودکان و نوجوانان کشور حل شود. معید گروهی پژوهشی است که در همین راستا قدم بر می دارد و امشب به مسابقه میدون آمده تا طرح کسب و کار خود را درمعرض قضاوت داوران قرار دهد.

معید، گروهی آموزشی پژوهشی متشکل از جوانان دغدغه مند و نخبه ایرانی است که سعی دارند قدمی برای بهبود سیستم آموزشی کشور بردارند. آنها برای رسیدن به این هدف، حلقه ای مجازی مانند سایت یا اپلیکیشن بین مدارس، خانواده ها و گروه های آموزشی ایجاد کردند. کمک به ارتقاء کیفیت آموزش در کشور و شناسایی و استفاده از ظرفیت گروه های فعال در حوزه دانش آموزی نیز از اصلی ترین اهداف این مجموعه است. 

همه ما حس تلخ بی مهارتی را بعداز خروج از مدرسه و همزمان با ورود به دانشگاه تجربه کردیم؛ پس از سپری کردن دوازده سال از طلایی ترین و بهترین روزهای عمرمان پشت نیمکت مدرسه، جز مشتی فرمول شیمایی و مثلثات، زمان ورود به دانشگاه چیزی در چنته نداشتیم. معید اما حدود چهار سال است که برای تغییر این شرایط تلاش می کند.

میدونی ها بخوانند: مهارت آموزی حلقه مفقوده اشتغال است!

این گروه از سال 1396، توسط حمید سلیمی و افرادی همچون احمد نیک پور، بهزاد عباسی، سیدامیرحسین میرمحمدصادقی و محمدرضا حسین پور ستوبادی، کار خود را در دانشگاه علم و صنعت آغاز کرد. معید با برگزاری 498 رویداد اقتصادمحور، برگزاری دوره های آموزشی-پژوهشی و نمایشگاه های عملی جذاب، تاکنون توانسته 16394 دانش آموز را پوشش دهد.

این گروه حرفه ای و جوان تلاش می کند تا علاوه بر مهارت افزایی کودکان و نوجوانان، تیم های آموزشی سراسر کشور را نیز یکپارچه کند؛ افلاک نما، موسسه ارتباط های برتر، سای بوم، پیچک و رابین ازجمله 15 گروهی هستند که با معید همکاری می کنند. شاید برایتان جالب باشد که سامانه اردویی سنا که همین چند هفته قبل در مسابقه میدون شرکت کرده بود نیز با معید همکاری می کند.

توصیه ای میدونی؛ برگزاری اردوی خود را به سنا بسپارید...

امشب مسابقه میدون میزبان تیم دغدغه مند معید و طرح کسب و کار آنهاست. لزوم حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای این چنینی بر کسی پوشیده نیست؛ چراکه کودکان و نوجوانان امروز، تصمیم گیران و تصمیم سازان فردا هستند و غافل شدن از آموزش آنها خسارات هنگفت و غیرقابل جبرانی را به کشور وارد خواهد کرد.

برای استفاده از خدمات این گروه پژوهشی و حمایت از کسب و کار جناب آقای حمید سلیمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi