بایگان، برایتان کوله پشتی شخصی می سازد!

 


استفاده از کوله پشتی نامناسب، باعث آسیب دیدگی ستون فقرات می شود. امشب مسابقه میدون میزبان کسب و کاری با نام تجاری بایگان است که نه تنها کیف و کوله پشتی های تولیدی اش استاندارد هستند بلکه می توان آنها را شخصی سازی نیز کرد...

آخرین روزهای شهریور نباید انقدر آرام باشد؛ تا قبل از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور و تعطیل شدن درس و کلاس حضوری، خیابان های شهر در این روزها پر بود از خانواده هایی که درحال خرید بهترین و باکیفیت ترین لوازم تحریر و کیف و کفش برای فرزندانشان بودند. در این میان، پیدا کردن کوله پشتی یا کیفی که هم زیبا باشد و هم استانداردهای پزشکی در آن رعایت شده باشد، یکی از اصلی ترین دغدغه هایشان بود (البته امروز حجم ترافیک اینترنت اصلی ترین دغدغه شان است) چراکه این وسیله و طرز استفاده از آن، تاثیر بسزایی بر سلامت فیزیکی بچه ها دارد. طبق آمار، صفحه‌های رشد در دختران تا حدود ۱۱ سالگی و در پسران تا حدود ۱۵ سالگی باز است و حمل نادرست کوله پشتی می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به آناتومی بدن این آینده سازان کشور وارد کند. امشب مسابقه میدون میزبان جوانی سی و یک ساله از شهرستان تربت حیدریه است که می تواند با محصول تولیدی خود، خیال خانواده ها از این موضوع را راحت کند.  

بایگان، نام تجاری مجموعه ای است که آقای وحید بلوچ قرایی در سال 1395 تاسیس کرد. او توانسته کیف و کوله پشتی هایی را تولید و عرضه که علاوه بر رعایت دقیق اصول پزشکی در آنها، از ویژگی خاص دیگری نیز برخوردارند؛ این کیف ها را می توان شخصی سازی کرد یعنی هر فرد باتوجه به سلیقه خود، طرح روی کیف را سفارش می دهد و پس از چند روز، منحصر به فردترین و شخصی ترین کیف دنیا را تحویل خواهد گرفت.

میدونی ها بخوانند: خلاقیت در تولید کیف

این کیف ها و کوله پشتی ها ویژگی های دیگری نیز دارند که می توان آنها را در چند مورد ذیل خلاصه کرد:

  • وزن مناسب و بسیار پایین
  • یکپارچگی و هماهنگی
  • تعبیه پشتی طبی باتوجه به طول و پهنای بندها
  • رعایت قواعد دوخت و تولید و هماهنگی آن با حجم کوله

به جرعت می توان بایگان را یکی از معتبرترین برندهای تولید کیف و کفش در ایران دانست چراکه علاوه بر کیفیت بالای محصول، خدمات پس از فروش خوبی مانند گارانتی یکساله یا پشتیبانی بیست و چهار ساعته را نیز به مشتریان ارائه می دهد.

میدونی ها بخوانند: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

میدون یک مسابقه است، مسابقه ای برای حرفه ای ترین کارآفرینان ایرانی که هرچند درنهایت تنها یکی از آنها موفق به کسب جایزه یک میلیاردی مسابقه خواهد شد اما واقعیت آن است که همه آنها برنده اند. حال باید منتظر بود و دید آیا بایگان با این مزیت هایی که دارد، می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و جایزه مسابقه را اذعان خود کند یا خیر.

برای خرید کوله پشتی شخصی تان از مجموعه جناب آقای وحید بلوچ قرایی و حمایت از کسب و کار ایشان با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi