آوای کوچ عشایر را از میدون بشنوید

 


مسابقه میدون امشب میزبان کسب و کاری متفاوت است. یک تور گردشگری بین المللی که توانسته احیاکننده گردشگری عشایری در کشور باشد؛ آوای کوچ عشایر (ایران نومند).

من عشایر زاده ای آزاده ام مهربان و باصفا و ساده ام/ دشت باشد مأمن و مأوای من خانه من چادر زیبای من

چادر من چلچراغی از صفاست چادر من باغی از آیینه هاست/ باغی از آیینه های دوستی  باغی از مهر وصفای دوستی

ایران پراست از اقوام مختلف عشایر که هرکدام سبک و سیاق خود را برای گذران عمر دارند. سبک زندگی جذاب و متفاوت این مردمان، نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا توجه طیف وسیعی از گردشگران را به خود جلب کرده و باعث ایجاد رشته ای مجزا در گردشگری با نام گردشگری عشایر شده است. معمولا این گردشگران علاقه دارند مدت زمانی هرچند کوتاه را درکنار این عشایر مهمان نواز بگذرانند که این موضوع نیز موجب ایجاد تورهای گردشگری عشایر شده است. امشب مسابقه میدون میزبان یکی از این تورهاست؛ آوای کوچ عشایر (ایران نومند)

میدونی ها می خوانند: آشنایی با بوم گردی در صنعت گردشگری

حدودا سه سال پیش بود که محمد ملکشاهی به همراه شش نفر از دوستانش، تیمی دغدغه مند در رابطه با زندگی عشایر را ایجاد کردند؛ جمعی از حرفه ای ترین ها که ساختن تجربه ای خاص و لذت بخش برای گردشگران بدون آسیب رساندن به زندگی روزمره عشایر مناطق مختلف ایران، اصلی ترین هدفشان است.

ایران نومند مجموعه ای بین المللی است که تاکنون توانسته برای بیش از صد گردشگر داخلی و خارجی خاطره سازی کند؛ گردشگرانی که فرآیند خاص و قابل تاملی را برای سفر با این تور از سر گذراندند. روند پذیرش به اینصورت است که ابتدا با استفاده از ابزارهایی مانند ایمیل و گفت و گوهای آنلاین، ویژگی های شخصیتی و علایق مشتری شناخته می شود. سپس طبق این شناخت، بهترین گزینه و روش ممکن برای سفر به او پیشنهاد شده و پس از طی این مرحله و البته پرداخت 20 درصد از قیمت تور، سفر آغاز خواهد شد.

میدونی ها می خوانند: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم?

ایران نومند علاوه بر برگزاری تورهای گردشگری عشایری، دغدغه ای جدی در زمینه درآمدزایی و رونق کسب و کار برای عشایر نیز دارد. در همین راستا هم فعالیت های موثری در زمینه خرید و فروش محصولات ارگانیک تولیدی کوچ نشینان انجام می دهد. درواقع تیم آقای ملکشاهی سعی می کند علاوه بر مدیریت صفر تا صد سفر، به کسب و کار روستاییان نیز رونق ببخشد و از هم افزایی که بین برگزاری تور و فروش محصول وجود دارد، کمال استفاده را ببرد.

گردشگری خصوصا گردشگری عشایر، از حوزه های مغفول مانده در ایران محسوب می شوند. آوای کوچ عشایر نیز علیرغم مزیت هایش، تنهاترین تور ایران در این زمینه نیست؛ استارت آپ ها و تیم های دیگری نیز در این حوزه نسبتا جدید مشغول به فعالیت اند. اما این نگاه متفاوت اعضای گروه ایران نومند است که باعث تمایز آنها از سایرین شده است. هرچند ایران نومند، بیرون از میدون توانسته رقبای کسب و کارش را کنار بزند اما باید دید امشب و درون میدون نیز، می تواند از سد دو رقیب خود بگذرد یا خیر. 

برای تجربه سفری دل انگیز با این تور گردشگری و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمد ملکشاهی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (2)

avatar

پنجشنبه 27 شهریور 1399

سلام برای خرید محصولات راهنمایی بفرمایید

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 6 مهر 1399

سلام

برای خرید محصول، در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/21586

avatar

پنجشنبه 27 شهریور 1399

ببخشید برای خرید محصولات عشایر نورمند چه باید کرد؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 6 مهر 1399

سلام

برای خرید محصولات در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/21586

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi