باز و بسته کردن درب با پاگیره؟!

 


آیا می توان برای جلوگیری از آلودگی سطوح، با چیزی غیراز دست درب ها را باز و بسته کرد؟ اگر باز و بسته کردن آنها ممکن باشد، قفل کردن آنها ممکن است؟ برای یافتن سوالاتتان، مسابقه میدون امشب را از دست ندهید...

درحال حاضر هیچ منطقه ای در دنیا سفید نیست، کرونا به همه جا رخنه کرده و شرایط در تمام مناطق قرمز است؛ افراد زیادی کسب و کارشان را از دست دادند، تعداد زیادی کشته شدند و بسیاری از مردم نیز عزیزانشان را به دل خاک سپرده اند. از سوی دیگر علیرغم اخبار فراوانی در رابطه با چگونگی انتقال این ویروس، همه کارشناسان متفق القول اند که سطوح، یکی از اصلی ترین عوامل انتقال است. ضدعفونی مداوم این سطوح نیز خصوصا در اماکن عمومی، تقریبا غیرممکن خواهد بود؛ دستگیره درب یکی از آلوده ترین آنهاست. این موضوع باعث شد تا گروه تحقیق و توسعه شرکت اوریناگ رویش صنعت به فکر ساخت پاگیره بیفتند.

با میدون بخوانید: نجات کسب و کار در دوران کرونا

اوریناگ رویش صنعت، شرکتی بین المللی است که از سال 1395 فعالیت خود را در شهر بجنورد خراسان شمالی آغاز کرده است. این مجموعه در زمینه هایی همچون مشاوره، ساخت نمونه اولیه، طراحی و نقشه کشی صنعتی مشغول به کار است. پاگیره اما یکی از جدیدترین محصولات این شرکت بزرگ و متخصص است که آنرا برای معرفی به مردم ایران، به استودیو مسابقه میدون آوردند.

پاگیره را می توان بدون محدودیت، برروی انواع درب و در اماکن متفاوت نصب کرد. موقعیت نصب نیز برخلاف دستگیره که در میانه درب است، در پایین ترین قسمت خواهد بود. گفته می شود با نصب آن، تداخلی در عملکرد دستگیره ایجاد نخواهد شد یعنی همزمان می توان هردوی آنها را برروی یک درب داشت. همچنین باید اشاره کرد که این درب بازکن های با پا، دارای دو پدال در داخل و بیرون هستند که دو عمل کشیدن و بستن درب را ممکن می سازد. قفل کردن آنها نیز با ایجاد فشار برروی پدال داخلی ممکن خواهد بود.

شرکت اوریناگ رویش صنعت که علی محمدزاده به نمایندگی از آن به میدون آمده، تاکنون موفق به ساخت محصولات صنعتی گوناگونی برای سازمانهای مختلف شده است؛ دستگاه گل پاک کن زعفران، کشش خط تولید لوله پلی اتیلن، یخچال ایروژل، استند مانیتور، دستگاه باروری ابر با امواج و... . درحقیقت تخصص و مهارت متخصصین این مجموعه باعث شده تا در طی 15 سال تجربه، 137 پروژه موفق را به سرانجام برسانند و امروز به میدون برسند...

برای مشاهده محصولات شرکت اوریناگ رویش صنعت و کسب اطلاعات بیشتر درباره آن، اینجا کلیک کنید...

استفاده از دستگیره برای باز و بسته کردن درب، تبدیل به عادتی ناخودآگاه برای همه ما شده و به نظر می رسد برقراری ارتباط با پاگیره ها، مدتی زمان ببرد. اما شرایط امروز و اهمیت تلاش برای قطع کردن زنجیره شیوع کرونا، لاجرم موقعیتی ساخته است که موجب شده بسیاری از عاداتمان را کنار بگذاریم؛ باز کردن درب با دستگیره نیز یکی از آنهاست. البته باید منتظر نظر داوران مسابقه میدون در رابطه با این اختراع جالب نیز بود.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای علی محمدزاده با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

هادی ضیغمی

جمعه 21 شهریور 1399

کمک کردن مالی و بازاریابی

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 6 مهر 1399

سلام

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/21512

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi