با محصولات چوبی ایرانی، خانه تان را تغییر دهید...

 


دیوارها، کفپوش، لوازم آشپزخانه، روشویی، راه پله ها و.. مناطقی از خانه هستند که می توانند چوبی باشند. امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی است که در زمینه تولید محصولات چوبی و دکوراسیون داخلی منازل فعالیت می کند.

چوب، زمانی که در دکوراسیون داخلی منزل به کار برده می شود، صمیمیت و آرامش خاصی را به اعضای خانواده هدیه می دهد؛ چراکه برخاسته از دل طبیعت است. این عناصر قهوه ای رنگ می توانند جایگزین مناسبی برای سرامیک، گچ، آهن و... باشند و فضای خانه را چشم نواز تر کنند. عایق حرارت بودن، سازگاری با محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی و دیگر ویژگی های چوب نیز، می تواند مشوق های خوبی برای ترقیب استفاده از آن باشد.

زراعت چوب را در میدون یاد بگیرید.

صنایع چوب در ایران از قدیمی ترین و با سابقه ترین صنایع به حساب می آیند؛ یاشار علیزاده یکی از کارآفرینان جوان این صنعت قدیمی است که در زمینه تولید کابینت ها و روشویی های تمام چوب و دیگر محصولات چوبی فعالیت می کند. ضدآب بودن و کیفیت بالای ماده اولیه (چوب) و رنگ، از اصلی ترین ویژگی های دست ساخته های او و تیمش است.

حتما بخوانید: دوره کارآفرینی دکتر کیارش عباس زاده

گرچه چوب کمیاب و گران است؛ اما هم می تواند فضای خانه را تغییر دهد و هم در درازمدت باعث کاهش بسیاری از هزینه های خانوار شود. آقای علیزاده با توجه به نکات این موضوع و البته دغدغه مندی در رابطه با خرج ارز از کشور به دلیل واردات این عنصر طبیعی و محصولات آن، قدم در راه این کسب و کار گذاشت. او امشب به مسابقه میدون آمده تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار دهد و شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای یاشار علیزاده با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi