نورانی شدن میدون با نگاه

 


میثم حیدری کارآفرینی است جوان، با تجربه و سخت کوش. او امشب به میدون آمده تا کسب و کار پر از نور خود با نام تجاری نگاه را به مردم معرفی کند.

لوستر، لوکس ترین چراغ تزئینی است که در سراسر دنیا وجود دارد و استفاده می شود. حرم ائمه معصومین، کلیساها، سالن های تشریفات، هتل ها و رستوران های مجلل، درصد زیاد از روشنایی فضایشان را با این چلچراغ های بزرگ و پرنور تامین می کنند؛ اما صنعت لوسترسازی، درحال سپری کردن کم فروغ ترین روزهای خود در ایران است.  

حدود هشتاد سال است که صنعتگران ایرانی در حوزه طراحی و ساخت لوستر فعال اند اما امروزه بیشتر حجم بازار، مانند دیگر اجناس، در تصاحب چینی ها است. در این شرایط هم، معدود صنعتگرانی هستند که می توانند روی پای خود بایستند و همچنان به فعالیت ادامه دهند؛ میثم حیدری یکی از آنهاست.  

افرادی که اخبار کسب و کار و کارآفرینی را دنبال می کنند، بی شک او و برندش با نام نگاه را به خوبی می شناسند؛ جوانی پر تلاش و با انگیزه که برخلاف طیف زیادی از هم سن و سالان خود، قدم در جاده پر خطر اما زیبای تولید گذاشته است. او کسب و کارش را به معنای واقعی کلمه با دست خالی و از خانه خود شروع کرد اما حالا نه تنها بعنوان یکی از قطب های صنعت لوسترسازی کشور شناخته می شود، بلکه در زمینه ساخت انواع آباژور نیز فعالیت می کند.

محصولات برند نگاه، به این دلیل که با تکنولوژی خاصی طراحی و ساخته می شوند، از دوام بالاتری نسبت به کالاهای مشابه برخوردارند. علاوه بر این، پشتیبانی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته، استفاده از قطعات ساخته شده در داخل کشور، یک سال گارانتی، ارائه 60 ماه خدمات و مهمتراز همه قیمت کمتر نسبت به رقبا، ازجمله مزیت های دیگر محصولات تولید شده در مجموعه آقای حیدری است.

امشب، مسابقه میدون درخشان تراز هر زمان دیگری است چراکه میزبان برند نگاه و محصولات روشنایی بخش آن است. باید منتظر بود و دید صاحب جوان این برند، می تواند از سد دو رقیب دگر خود بگذرد و جایزه یک میلیاردی مسابقه را اذعان خود کند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار ناب آقای میث حیدری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi