تکشو؛ مناسب ترین گزینه برای تامین قطعات الکترونیکی

 


تکشو، نام برندی فعال در زمینه تامین و واردات قطعات الکترونیکی و مستقر در پارک علم و فناوری مازندران است.

شرکت تراشه پردازان جهان با برند تکشو و با مدیریت آقای شعیب نادعلی زاده سی و یک ساله، در زمینه واردات و تامین قطعات الکترونیکی، مخابراتی و صنعتی فعالیت می کند. بردهای الکتریکی SMD که در تولید چراغ های خودرو کاربرد دارند، لامپ های روشنایی منازل و دستگاه درب بازکن هوشمند نیز از محصولات تولیدی این مجموعه است.  

تامین قطعات الکترونیکی همواره از اصلی ترین دغدغه های کارآفرینان حوزه صنعت بوده است. با سخت تر شدن واردات و مشکلات ریز و درشت تولید در داخل نیز، این دغدغه روز به روز پررنگ تر می شود چراکه بعضا با نبود تنها یک قطعه، خط تولیدی که میلیاردها ارزش دارد، به آسانی تعطیل شده و خسارات هنگفتی به بار می آورد.  

مهندس نادعلی زاده فارغ التحصیل رشته الکترونیک است. او که افتخاراتی مانند رتبه دوم مسابقات بین المللی اختراعات جهان در کشور کره جنوبی را در رزومه خود دارد، پس از چند سال فعالیت در حوزه تعميرات، فروش و طراحي پروژه و آگاهی از نیاز بازار به قطعات، اقدام به ایجاد فروشگاهی اینترنتی برای عرضه باکیفیت این محصولات کرده است.

نکته دیگری که در رابطه با این شرکت دانش بنیان جالب توجه است، تولید دستگاه تنفس مصنوعی برای بیماران کرونایی است. گرچه این دستگاه از قیمت پایین تری نسبت به محصولات مشابه خارجی برخوردار است اما متاسفانه به گفته خود مهندس نادعلی زاده، با بی مهری و بعضا بی توجهی مسئولان دولتی مواجه شده است.  

تفکر رشد محور، رمز موفقیت یک کارآفرین است. مدیر برند تکشو نیز کارآفرینی است جوان که روزانه به فکر بزرگ تر کردن کسب و کار خود و ارائه خدمات بیشتر به صنعتگران کشورش است. وی چندی پیش برای تحقق همین هدف پروژه ای را کلید زد که تا به امروز حدود هفتاد درصد پیشرفت داشته اما برای ادامه کار، نیاز به حمایت مالی دارد.

مسابقه بزرگ کارآفرینی میدون، میدانی است برای معرفی کسب و کارهای مفید و نو که برای پیشرفت روزافزون ایران تلاش می کنند. صاحب برند تکشو نیز امشب به این مسابقه آمده تا شانس خود برای کسب جایزه یک میلیاردی مسابقه و تامین نقدینگی پروژه اش امتحان کند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای شعیب نادعلی زاده با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید....

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi