از سیب عکس بخرید :)

 


اصالت آثار هنری، جذابیت و رعایت مالکیت معنوی و مادی، سه مورد از اصلی ترین فاکتورها برای فروش آثار هنری است. سیب، فروشگاهی است اینترنتی برای خرید آثار هنر عکاسی که این سه مورد را سرلوحه کار خود قرار داده و امشب به مسابقه میدون آمده تا روند کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار دهد.

دنیای عکس و عکاسی دنیایی ژرف و جذاب است که کمتر کسی را می توان بی علاقه به آن یافت. عکس ها یا حسی را به شما منتقل می کنند و یا منظره ای را نشانتان می دهند که شاید هیچگاه در طول عمر خود نتوانید آنها را عینا لمس کنید. عکاسان نیز انسانهایی خاص و کنجکاو هستند که یک عضو بیشتر از دیگران دارند؛ دوربین عکاسی. بدون وجود این انسانهای کنجکاو و البته خطرپذیر برروی کره خاکی، هیچگاه چهره هیتلر را نمی شناختیم و یا نمی دانستیم رنگ چشم مارمولک آفریقایی دقیقا چه رنگی است و یا آسمان کویر ایران به هنگام شب چه قدر زیباست...

بستری که بتواند این عکس ها را گردآوری کند، با امضا و اصالت عکاس آنها را به علاقمندان ارائه دهد و حق و حقوق عکاسان نیز برایش در اولویت باشد، کم است اما وجود دارد. امشب مسابقه میدون میزبان یکی از آنهاست؛ کسب و کاری فانتزی و درعین حال حرفه ای است به نام سیب...

محمدرضا معصومی، زاده سال 1363 و دانش آموخته رشته مرمت و احیای بنا و بافت های تاریخی است که به همراه فرید ثانی، مدیریت سیب را به عهده دارند. سیب، مارکت پلیسی است آنلاین برای ارائه آثار عکاسان خوش ذوق ایرانی. این دو جوان عکاس و خلاق، با استفاده از امکانات دنیای وب، بستری فراهم کردند که هم مشتری از اصالت اثری که بابت آن پول می پردازد مطمئن باشد و هم فرد عکاس منتفع شود.

در سیب می توان صرفا با جست و جو کردن کلمات کلیدی، عکس موردنظر را یافت. حتی برای ابعاد و جنس اثر نیز در این گالری مجازی، حق انتخاب وجود دارد. 

هرچند که بازار هدف این سایت را تنها دو دسته ادارات و سازمانها و افراد عادی تشکیل می دهند اما تنوع بالا و خدماتی مانند اصلاح و تعویض درصورت وجود هر نوع مشکلی در محصول نهایی، باعث رضایتمندی نسبتا بالایی در هر دوی این گروه ها شده است.  

بالغ بر 200 هنرمند با این مجموعه همکاری می کنند که هرکدام دارای صفحه و گالری شخصی در سیب هستند. آبستره، حیات وحش و حیوانات، نقاشی دیجیتال، عکس هوایی، پرتره، طبیعت بی جان و چندین دسته بندی دیگر، رشته های مختلف عکاسی هستند که در این سایت به آنها پرداخته شده است.

عکاسی هنر ثبت لحظه ها و مناظر ناب است.. سیب هم بستری است برای خرید خروجی های این هنر حدودا دویست ساله که تنوع، کیفیت ارائه و البته رضایت هنرمند و مخاطب را در اولویت کسب و کار خود قرار داده است. با حضور سیب در برنامه امشب مسابقه میدون قطعا شاهد نظرات متفاوتی از داوران خواهیم بود.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای محمدرضا معصومی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید..

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi