محصولات کمجا؛ راهی برای بزرگتر شدن خانه شما

 


محمد زلفی با کسب و کار تولید تخت های تاشو، امشب به مسابقه میدون آمده تا خانه های کوچک آپارتمانی را، کمی بزرگتر کند.

صنعتی شدن اقتصاد درکنار افزایش جمعیت، شرایط و موقعیت های متفاوتی را به انسانهای سراسر دنیا تحمیل کرده است؛ آپارتمان نشینی، کاهش چشم گیر متراژ خانه ها و تبدیل خانه باغ های قدیمی به برج های مسکونی، مثالی تلخ از این شرایط است که طی سه دهه گذشته در ایران اتفاق افتاد. از سوی دیگر تغییر فرهنگ و به طبع آن استفاده از اجناسی مانند تخت یا مبلمان، موجب شد تا برخی کارآفرینان صنعت چوب به فکر ساختن محصولات کمجا بیفتند؛ محصولاتی که نیاز انسان امروز را با اشغال کمترین مساحت برطرف کند.

سالهای زیادی است که استفاده بهینه از فضای داخلی ساختمان با استفاده از علم دکوراسیون داخلی، در کشورهای غربی دنبال می شود. ایران اما کمتراز یک دهه است که این تغییر سبک را تجربه می کند و با شرایط موجود، به نظر می رسد باید استفاده از این محصولات را بیشتر هم کرد.

تکسازان نام برندی است با مدیریت محمد زلفی که امشب بعنوان شرکت کننده در مسابقه میدون حاضر شده. این برند چندین سال است که در زمینه تخت های تاشو فعالیت می کند و توانسته رونق خوبی در صنایع مرتبط همچون تراشکاری، پرس و جوشکاری ایجاد کند.

برندهای معروف دیگری نیز در ایران در حوزه تولید محصولات کمجا خصوصا تخت ها و مبلمان تاشو فعالیت می کنند. اما کسب و کار آقای زلفی به خوبی قابلیت رقابت با آنها را دارد. قیمت کمتر، گارانتی تعویض و امکان مقایسه مشتری قبل از خرید، ازجمله مزیت هایی است که می تواند برگ برنده او در بازار باشد.

نباید فراموش کرد که این کمجاگیرها علاوه بر مزیت های بی شمار، معایبی نیز دارند؛ خراب شدن بدنه تخت در زمان باز و بسته شدن آن، آسیب دیدن جک پمپی در مدت زمان کوتاه و عدم نصب صحیح تخت، ازجمله اتفاقاتی است که ممکن است براثر استفاده زیاد و مداوم رخ دهد. ولی نکته اصلی اینجاست که کیفیت، محوری ترین مزیت تخت های ساخته شده توسط برند تکسازان است.

حال باید شاهد دوازدهمین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون بود و دید محصولات کمجا که اصلی ترین وظیفه شان بزرگتر کردن خانه های کوچک است، می توانند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرند یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای محمد زلفی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi