دنیای فردا، دنیای پهپادهاست...

 


پرنده هدایت‌پذیر از دور (پهپاد) چیست؟ آینده صنعت پهپاد سازی در دنیا چگونه خواهد بود؟ جایگاه ایران در این صنعت چیست؟ مسابقه میدون به شما پاسخ می دهد!

گرچه ایران سابقه زیادی در صنعت پهپاد سازی ندارد اما می توان نام آنرا در فهرست پیشگامان این عرصه خصوصا در حوزه نظامی یافت. البته پهپادها انواع و کاربردهای مختلفی دارند؛ تسهیل در سم پاشی و گرده افشانی زمین های کشاورزی، آسان شدن خدمت رسانی های آتش نشانی، عکسبرداری و نقشه برداری.

گروه صنعتی فرابرد یکی از معدود گروه های ایرانی است که با تکیه بر تخصص مهندسین جوان، در زمینه تولید انواع و اقسام پهپادها فعالیت می کند. این گروه ایرانی به دلیل کیفیت بالای محصولات و حرفه ای بودن توانسته مشتریان بزرگی ازجمله مرکز تحقیقات لیزر سازمان انرژی اتمی، شرکت  ماشین سازی اراک، صنایع جدید وزارت دفاع، دانشگاه تربیت مدرس، جهاد کشاورزی رفسنجان و... را در گروه مشتریان خود حفظ کند.

طبق برآورد یک شرکت اروپایی، تا سال 2035، گردش مالی حوزه پهپاد 74 میلیارد دلار خواهد بود که تنها 34 میلیارد دلار مربوط به حمل و نقل مسافر است. با این حساب، دنیای فردا دنیای پهپادها خواهد بود و ایران باید تلاش کند تا جایگاه شایسته خود در این صنعت را کسب کند.  

نماینده گروه فرابرد، مهدی انصاری فر، امشب در مسابقه میدون حاضر شده تا ابعاد و انواع دیگری از پهپادها را به مردم معرفی کند. تامین و واردات مواد اولیه و حل مشکلات صادرات محصول نهایی نیز از دیگر انگیزه های این مجموعه برای حضور در میدون بوده است.

همانطور که در بالاتر اشاره شد، به نظر می رسد دنیای فردا، دنیای پهپادها و استفاده از آن برای راحت تر کردن زندگی روزمره انسانهاست. عملکرد ایران نیز تا به امروز در این زمینه ستودنی و قابل دفاع بوده؛ اما با حمایت از کسب و کارها و مجموعه هایی همچون فرابرد، می توان پیشرفت در این عرصه را تسریع کرد.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای انصاری فر با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi