توصیه ای میدونی؛ برگزاری اردوی خود را به سنا بسپارید

 


امشب کارآفرینی به مسابقه میدون آمده که می توانید برگزاری صفر تا صد اردوی خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت، به او و تیمش بسپارید.

"اردو" یادآور خاطرات تکرار نشدنی در زندگی همه ماست؛ سفر با بهترین دوستان، شوق خرید خوراکی، دعوا برای نشستن در عقب ترین صندلی های اتوبوس و.... قاب خاطرات ما پر است از لحظات دلچسبی که درکنار دوستان یا اعضای خانواده مان در شهرهای دیگر گذراندیم.

برگزاری اردو اما کار سخت و دشواری است؛ پیگیری های مختلف برای محل اسکان و غذا، برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنگام اردو، شرایط آب و هوایی و تطبیق دادن برنامه با آن، کنسل کردن ها یا آمدن های دقیقه نودی و... ازجمله مصائبی است که گریبان گیر تیم اجرایی اغلب اردوهاست. حال به این شرایط محدودیت بودجه را نیز اضافه کنید که غولی است شکست ناپذیر. در حین اردو هم که بدو بدو کردن ها برای تیم اجرایی تمام ناشدنی.

تا به امروز تمام این پیگیری ها و فکر کردن ها و برنامه ریزی ها با تیم اجرایی بوده اما با سنا، دیگر نیازی به این اقدامات نیست و همه می توانند از سفر لذت برند؛ سامانه سنا، پیگیری ها را به حداقل رسانده است. شاید کمتر کسی فکر کند که بتوان از اردو و برگزار کردن آن کسب و کاری پولساز ساخت؛ اما این دقیقا طرحی است که جواد قائمی زاده امشب به مسابقه میدون آورده است.

سامانه سنا مجموعه ای است فعال در زمینه نیازمندی ها انواع اردوهای زیارتی، دانشجویی، دانش آموزی، سیاحتی و... سنا متخصصین علوم گردشگری، تربیتی، تربیت بدنی و معماری را دور هم جمع کرده تا دردسرهای برگزاری اردو را به حداقل برسانند. بازار هدف این تیم نیز مدارس، دانشگاه ها، خانواده ها و... هستند که می توانند از خدمات این استارت آپ استفاده کرده و تجربه خوشایندی از سفر و اردو را در قاب خاطراتشان ثبت کنند.

سنا می تواند با مجموعه ها مختلف خدماتی در نقاط مقصد اردو قرارداد ببندد درنتیجه اگر شما ازطریق این سامانه رزرو آنلاین برای برگزاری اردوی خود اقدام کنید، می توانید خدماتی با کیفیت و ارزان قیمت را تجربه کنید.

امشب مانند هرکدام از دیگر برنامه های مسابقه میدون، سه شرکت کننده کسب و کار خود را از قاب تلویزیون به مردم ایران معرفی می کنند و هرشب یک فرد با رای داوران به مرحله بعد صعود می کند. سامانه نیازمندی های اردویی-آموزشی سنا یکی از کسب و کارهای شرکت کننده در این قسمت است که باید دید می تواند از پس رقابت با دو شرکت کننده دیگر برآید یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای جواد قائمی زاده با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi