لبنیات سنتی؛ محصولاتی از دل طبیعت

 


لبنیات سنتی به دلیل ارزش غذایی بالا و حداقل موادنگهدارنده، توانستند نظر مردم را برای مصرف به خود جلب کنند. یکی از سه شرکت کننده امشب مسابقه میدون نیز کارآفرینی است که در این حوزه مشغول به کار است.

فرآورده های شیر اگر مهمترین نباشد، قطعا لازم ترین محصولات غذایی است که جای خود را در رژیم غذایی خانوار ایرانی یافته است. طبق تحقیقات صورت گرفته توسط مرکز مطالعات فرآورده‌های لبنی اتحادیه اروپا کره، پنیر، خامه، بستنی و پودر شیر خشک پرمصرف‌ترین محصولات لبنی در جهان هستند. اگر سازمانی در ایران نیز اقدام به انجام چنین مطالعه ای کند، قطعا همین موارد در اولویت خواهند بود اما احتمالا نوع سنتی آنها بر صنعتی ترجیح خواهد داشت.  

پیش بینی شده ارزش جهانی صنعت لبنیات تا سال ۲۰۲۲ میلادی به ۵۴۶٫۸ میلیارد دلار رسد. حجم سرمایه‌گذاری‌ها در آن نیز با رشدی بیش از ۲۵ درصدی مواجه خواهد شد. صنعت لبنیات در ایران نیز از صنایعی است که پتانسیل خوبی برای توسعه دارد چراکه فرهنگ مردم درحال تغییر به سمت مصرف بیشتر شیر و فرآورده های آن است درنتیجه می توان بازار خوبی را برای آن متصور بود.

ابوالفضل نظری صاحب شیرپزخانه گنبرف است. او با تامین بدون واسطه شیر از دامداران پنیر، کره و خامه را بصورت سنتی اما با نوآوری جدید تولید کرده و بوسیله پخش کننده های موادلبنی و لبنیاتی ها، به دست خانوارهای ایرانی می رساند.

کیفیت بالا، طعم و مزه مطلوب، قیمت پایین و ارزش غذایی بالا را می توان مهمترین ویژگی های محصولات تولیدی آقای نظری دانست. علاقه مردم به سمت محصولاتی که دارای کمترین مواد نگهدارنده هستند نیز موجب می شود که کسب و کار او و کسانی مانند او که به تولیدات ارگانیک مشغول اند، شاهد پیشرفت های چشم گیری باشد.

آقای نظری با تولیداتی سنتی و سرشار از پروتئین، به میدون امشب آمده تا کسب و کار و روند فروش و بازاریابی خود را در معرض قضاوت داوران این مسابقه کارآفرینی قرار دهد.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای ابوالفضل نظری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi