یک دیدبان برای کسب و کار خود داشته باشید!

 


دیدبان یکی از سه کسب و کاری است که امشب به مسابقه میدون آمده. این سیستم هوشمند توانسته با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، نظارت بر خدمات را راحت تر و کاربردی تر کند.

وحید افراسیابی یکی از سه شرکت کننده نهمین قسمت فصل جدید مسابقه میدون است. او تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش مدیریت ساخت و پروژه در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر تهران ادامه داده و دارنده مدرک مدیریت پروژه حرفه ای (PMP) از موسسه PMI آمریکا است. سامانه هوشمند نظارت شهروندی دیدبان طرحی است که این مهندس جوان با خود به میدون آورده است. مهمترین ویژگی های این سیستم:

  • تسهیل ارتباط دوسویه میان مشتریان و خدمت گیرندگان با سازمانهای عمومی و خصوصی
  • تولید داده ها و اطلاعات تحلیلی حاصل از نظارتهای سازمانی و نظارت های عموم شهروندان
  • قابلیت پیگیری بازخوردهای ارسال شده توسط مشتریان
  • قابلیت ثبت بازخورد برروی گردش نظرات توسط مشتریان
  • قابلیت بازخوردگیری بی واسطه و لحظه ای از مشتریان برای سازمانها

سیستم آقای افراسیابی را می توان در سازمانهای دولتی خدماتی و تولیدی و سازمانهای غیر دولتی خدماتی و تولیدی شامل کسب و کارهای کوچک و بزرگ به کار گرفت؛ هرچند که به نظر نمی رسد عزمی برای به کارگیری چنین سیستم هایی در سازمانهای دولتی وجود داشته باشد اما ضروری بودن استفاده از آن در سازمانهای غیردولتی، بر کسی پوشیده نیست.

اساسا بازخوردگیری از مخاطب و مشتری، یک اصل در راه اندازی کسب و کار است. استفاده از سیستم هایی که در این حوزه ساخته شده اند، درک و بینش درستی را به کارآفرینان و مدیران هدیه می کند. آنها می توانند در تصمیم گیری ها دقیق تر عمل کنند و احتمال موفقیت خود و مجموعه شان را افزایش دهند. البته این موضوع (بازخوردگیری از مشتریان) تنها قسمتی از کارایی های این سیستم هوشمند است؛ برای اطلاع از بخش های دیگر آن، مسابقه میدون امشب را از دست ندهید.

برای حمایت از کسب و کار آقای وحید افراسیابی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi