تکنولوژی آینه هوشمند را با میدون بشناسید!

 


قابلیت اتصال به اینترنت، آنالیز تنفس، هشدار خطر بیماری دیابت ازطریق مشخصات پوست، پرو مجازی لباس و جواهرات و... تنها گوشه ای از قابلیت های جالب آینه های هوشمندی است که برای اولین بار توسط آلمانی ها ساخته شدند. امشب هم یکی از همین آینه های همه کاره موسوم به آینه های ضدبخار هوشمند، به مسابقه میدون آمده.

آینه، دوست بی زبان همه ماست؛ زیبایی ها و زشتی ها را بدون روتوش می گوید و از کودکی تا کهنسالی همراهمان است. اما دوران اینکه آینه ها، فقط آنچه را که می بینند منعکس کنند و یا مثل آینه سخنگوی مادر سفید برفی آنچه را که نمی بینند، به سر آمده. قرن قرن بیست و یک است و قرن هوشمند شدن همه چیز حتی آینه های بی زبان!

این آینه های عجیب و غریب قابلیت اتصال به اینترنت دارند، می توانند تماس تصویری برقرار کنند، ریموت کنترل دارند، موسیقی پخش می کنند و هزاران هزار قابلیت خارق العاده دیگر که تا قبل از این تنها در موبایل ها یا سیستم ها وجود داشت. کاربرد این وسایل به ظاهر بی آلایش در صنایع نیز جالب توجه است؛ پزشکی که با شما از طریق آینه صحبت می کند، آینه های که برای شما لباس پرو می کند و یا به شما می گوید چه مدل مو یا آرایشی بیشتر بهتان می آید، و البته آینه ای که دیگر بخار نمی کند...

مسابقه میدون، مجالی است برای معرفی بهترین ها، خلاق ترین ها و جذاب ترین ها؛ حسام عباسی یکی از همین خلاق ترین هاست. او که خود را از قم به استودیو مسابقه میدون در تهران رسانده، آمده تا آینه ضدبخاری که در مجموعه خودش یعنی گلسموند ساخته می شود را، به مردم ایران زمین و داوران بشناساند.

آینه ضدبخار هوشمندی که این مهندس جوان به همراه تیم حرفه ای خود طراحی کرده، آپشن های خاصی دارد که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

  • دارای کلید لمسی جهت خاموش و روشن کردن سیستم بخارگیری سطح
  • کلید لمسی جهت روشن و خاموش کردن نور داخلی آینه برای دریافت بهترین تصویر ممکن
  • یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
  • کلید لمسی جهت روشن و خاموش کردن سیستم فراصوتی دفع حشرات
  • نصب بسیار آسان توسط خود مصرف کننده

آینه های ضدبخار هوشمند شرکت گلسموند را می توان یکی از بهترین و باکیفیت ترین های این صنعت در ایران دانست. هدف این مجموعه با رهبری آقای عباسی از ارائه خدمت نیز آن است که مردم بتوانند خود را در بهترین حالت آراسته کرده و هنگام خروج از منزل به خود ببالند.

تا اینجا، فصل دوم مسابقه میدون پر بوده از کسب و کارهای تکنولوژیک و خاصی که بعضا برای اولین با در ایران ساخته می شدند. آینه های ضدبخار نیز یکی دیگر از اعضای این خانواده عجیب و تمام نشدنی (محصولات هوشمند) است که به میدون راه یافته است. باید منتظر ماند و نظر پنج داور کهنه کار برنامه را درخصوص این آینه همه کاره نظاره گر بود.

برای حمایت از کسب و کار آقای حسام عباسی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi