میدون میزبان مبتکران است

 


شرکت مهندسی مبتکران پارس اندیش، فعال در سه حوزه طراحی، تولید و ساخت انواع دینامومترهای 5 تا 3600 کیلووات، امشب مهمان ششمین قسمت از فصل دوم مسابقه بزرگ میدون است.

به احتمال نود و نه درصد، ادیسون هیچگاه فکر نمی کرد با کشف برق، بتواند بزرگترین انقلاب علمی و صنعتی جهان را به نام خود بزند. کشف او، امروز دنیا را به جایی رسیده که بدون برق قادر به ادامه حیات نیست؛ هرآن چیزی که در خانه، محل کار، فروشگاه محل زندگی و... درحال خدمت رسانی به شماست، بوسیله یک موتور الکتریکی، جریان برق را کنترل کرده و نیازهای شما را برطرف کند.

اما این وسایل خصوصا موتورهایشان، برای اینکه بتوانند در بیشترین مدت زمان ممکن، کار کنند و نیازهای ما را برطرف کنند، مرتبا باید بررسی و چک شوند و این دینامومترها هستند که این وظیفه خطیر را بر عهده دارند. درواقع اگر بخواهیم دقیق تر و علمی تر صحبت کنیم، می توان موارد ذیل را از کاربردهای دینامومتر برشمرد:

  • تست عملکرد یک موتور ساخته شده در کارخانه تولیدی
  • تست عمر قطعات یک موتور ساخته شده در کارخانه تولیدی
  • تست عملکرد یک موتور بعد از تعمیر و کنترل عملکرد قطعات مصرف شده در تعمیر موتور
  • تست عملکرد یک موتور ساخته شده و انطباق آن با مشخصات پلاک موتور در بازرسی استاندارد و گمرگ
  • بارگذاری موتور برای تعیین آلایندگی آن
  • بارگذاری موتور برای تعیین مصرف سوخت

اصولا دینامومترها موجوداتی حیاتی هستند چراکه اگر وسیله ای برقی، نتواند بدرستی کار کند، نمی تواند از برق نیز بصورت بهینه استفاده کند و این موضوع، در نهایت به بد و بی رویه مصرف شدن این سرمایه ملی منجر خواهد شد.

مبتکران پارس اندیش با رهبری علی اکبر کریمی، سالهاست که به تولید انواع دینامومتر ها مشغول اند. این مجموعه توانایی این را دارد که دینامومترهای وارداتی را با یک سوم قیمت محصولات خارجی، برای مشتریان طراحی، نصب و راه اندازی کند. دینامومتر های هیدرولیکی، ادی کارنت و هیسترزیس اصلی ترین محصولات این مجموعه است که امشب و در مسابقه میدون، بیشتر راجع آنها خواهید دانست.

صنایع تولیدی و خدماتی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، صنایع نظامی، صنایع نفت و گاز و صنایع خودروسازی، گروه مشتریان گروه مبتکران پارس اندیش را تشکیل می دهند که البته صنعت خودروسازی بیشترین سهم از بازار هدف این شرکت بیست و خورده ای ساله را در اختیار دارد.

علی اکبر کریمی، با کسب و کار تولید دینامومتر و اتاق تست، امشب میهمان مسابقه میدون است تا دستگاه مفید خود را از قاب تلویزیون به ایرانیان معرفی کند.

درست و بهینه مصرف کردن برق مساله ای است که شوربختانه در ایران، از کمترین درجه اهمیت برخوردار است اما معرفی این کسب و کار و حمایت همه جانبه از آن، می تواند شروع خوبی برای پایان دادن به بد مصرف کردن برق باشد؛ اگرچه باید منتظر نظرات کارشناسی داوران میدون در این رابطه ماند.

برای حمایت از کسب و کار آقای علی اکبر کریمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi