میدونی برای کودکان و نوجوانان

 


سفری در دنیای بی کران برنامه نویسی و تولید محتوای دیجیتال به همراه مسابقه میدون؛ ویژه نوجوانان !

در کشوری زندگی می کنیم که طبق آمار سال 95 خورشیدی، حدود سی درصد از جمعیت آن را کودکان تشکیل می دهد. کودکانی که باید با مهارت آموزی و تلاش، بار ساختن آینده ای درخشان تر از امروز برای ایران را به دوش بکشند. دنیای فردا نیز دنیای صفر و یک هاست. پس ایجاد بستری برای تربیت و آموزش این آینده سازان، امری بسیار ضروری خواهد بود.

دارکوب طرحی است که با غدغه مندی در این زمینه، قصد دارد ذهن کودکان و نوجوان ایرانی را برای موثر تر ظاهر شدن در میدان دنیای فردا هدایت کند؛ دنیایی پراز کدهای برنامه نویسی و محتوای دیجیتال...

احسان رضایی خواه، بنیان گذار دارکوب، امشب خود را به میدان مسابقه میدون رسانده است. این مهندس خلاق همراه با تیمی کاربلد، درنظر دارد با فعالیت هایی نظیر تربیت مربی و ارتقای دانش آنان در حوزه دیجیتال، ارائه محتوای مناسب و تخصصی به آموزشگاه های فنی و حرفه ای در راستای استانداردسازی آنها و همچنین آموزش کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال به قشر کودک و نوجوان، اهداف خود را که در ذیل به آنها اشاره شده، محقق سازد؛

1. آشناسازی کودکان و نوجوانان با زبان برنامه نویسی و دنیای فناوری اطلاعات
2. معرفی کودکان و نوجوانان به رشته ها و شغل های فناوری اطلاعات و کمک به کسب وکار آینده ایشان
3. آشناسازی کودکان و نوجوانان با فضای مجازی سالم و قابلیت های آن و ترسیم سبک زندگی دیجیتالی
4. توسعه فضای کار تیمی در راستای خلق ارزش
5. توسعه تولید محتوای دیجیتال جهت عرضه در بازار محتوای دیجیتالی
6. شناسایی استعدادهای دیجیتالی و هدایت ایشان به تولید محصولات فاخر
7. ترویج فرهنگ کارآفرینی و شناسایی کارآفرینان بالقوه و یا نوپای آینده
8. توسعه فضای تعامل، همفکری و خلاقیت

امروزه تولید محتوای دیجیتال، تبدیل به جزء جدایی ناپذیری از حوزه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار شده تاحدی که کارآفرینی را به ماشینی غول آسا بدل کرده است؛ ماشینی که با سرعت درحال حرکت است و قدیمی یا جدید بودن کسب و کارها هم برایش مهم نیست، هرکس که با او همراه نشود زیر چرخ هایش له خواهد شد...

آقای رضایی خواه برای اجرایی کردن طرح خود، با کهنه کاران حوزه کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی دیجیتال ازجمله رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور، دبیر ستاد فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری و نام آشناهای مسابقه میدون یعنی امیرحسین اسدی و پرویز کرمی، تفاهم نامه های متعددی امضا کرده است.

دارکوب، امشب به استودیو مسابقه میدون آمده تا سفری را که برای نوجوانان تدارک دیده، در معرض قضاوت تیم تازه نفس داوری برنامه یعنی آقایان موثقی، شکوهی نیا، عبدالملکی، یونچی و خانم مهرنوش قرار دهد.  

برای حمایت از کسب و کار آقای احسان رضایی خواه با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.