خودروی خود را دلپذیر تر کنید

 


اگر افسار پاره شده ی قیمت دلار به شما اجازه دهد تا به خرید یک خودرو فکر کنید، و اگر درنهایت با زنده ماندن در ماراتون نفس گیر ثبت نام، موفق به خرید آن خودرو شوید، قطعا زمان قابل توجهی از روز را در آن خانه ی متحرک سپری خواهید کرد. براز خودرو، امشب به مسابقه میدون آمده تا فضای این خانه را برایتان دلپذیرتر کند.

موسسه پژوهش‌های بازار زیون در سال 2016، ارزش جهانی بازار اکسسوری خودرو در این سال را ۳۶۰/۸ میلیون دلار اعلام کرد و پیش بینی کرد که این رقم تا سال ۲۰۲۲ به ۵۱۹/۰۱ میلیون دلار برسد. بزرگترین کمپانی های ماشین سازی در سراسر دنیا، دیزاین داخل کابین و یا همان اکسسوری را، همواره جزو اولویت های خود برای طراحی خودرو قرار می دهند و سعی می کنند از بهترین های این فن در جهان استفاده کنند.

فراز و فرودهای قیمت گذاری، کیفیت پایین محصولات و نواقص فنی و همچنین دعواهای زرگری مدیران دولتی در رسانه ها، وقتی برای فکر کردن به تزئینات اتاقک ماشین و راحتی راننده، در کشوری مانند ایران نمی گذارد. اما منصوره کریمی، بانویی ایرانی است که سعی کرده مردم را متوجه اهمیت استفاده از لوازم جانبی ماشین و اکسسوری خودرو کند.

گروه تولیدی براز خودرو، تولید کننده لوازم جانبی و لوکس خودرو است که در سال 1397، در پایتخت معنوی ایران و به دست منصوره کریمی تاسیس شد. این شرکت اولین مجموعه ای است که توانسته تاییدیه 20 طرح صنعتی را از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دریافت کند. درحال حاضر نیز با همین محصولات، موفق شده بخش زیادی از بازار کشور را پوشش دهد.

براز خودرو، لوازم جانبی ماشین را در چهار دسته اصلی لوازم باربند و صندوق، لوازم داخلی خودرو، لوازم رفاهی راننده و لوازم کودک تقسیم بندی کرده و به مشتریان عرضه می کند. لیف کارواش، بالشتک فضا پرکن، جادستمال کاغذی و سطل زباله، تخت خواب تاشو، جاعینکی، کیف و میز نقاشی برای کودک و بسیاری محصول دیگر را می توان در سایت این برند پیدا کرد و سفارش داد.

احساس نیاز به رفاه در فضای داخلی اتومبیل، اصلی ترین دغدغه و چالش پیش روی این گروه تولیدی بوده است. برای رسیدن به این هدف نیز تمام تلاش خود را کردند تا براساس نیاز جامعه، به تولید محصول بپردازند و فضای داخلی خودرو را راحت تر و دلپذیر کنند.

برازخودرو پیشگام در صنعت لوازم راحتی خودرو...

این شعار براز خودروی بیست ساله است که امشب برای معرفی و اثبات جایگاه خود در صنعت خودروسازی کشور، به مسابقه میدون آمده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند. باید منتظر بود و دید داوران مسابقه، چه چالش هایی را برای کسب و کار خانم کریمی آماده کردند.

برای حمایت از کسب و کار منصوره کریمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

گلناز میرزایی

شنبه 11 مرداد 1399

برای ثبت نام ماشین

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi