ترکیب طلایی کنجد و خرما

 


امشب در برنامه میدون، کسب و کاری به مردم معرفی می شود که با ترکیب ارده ی انرژی زا و خرمای پراز فیبر، محصولی خارق العاده تولید کرده است.

کنجد، بعنوان هشتمین دانه روغنی در جهان شناخته می شود که ارده و روغن، از پرتقاضا ترین و شناخته ترین فرآورده های آن است. خرما نیز بعنوان یکی از منابع اصلی قند طبیعی یعنی فروکتوز در سراسر دنیا مطرح است که افزایش سرعت گردش خون، از مهمترین قابلیت های اوست.

غلامرضا عباسی، صنعت گری با سابقه است که سالها در حوزه تولید فرآورده های کنجد و خرما مشغول به تلاش بوده و همچنان نیز در این حرفه فعالیت می کند. او که از شهر گراش جنوب استان فارس خود را به استودیو مسابقه میدون در خیابان انقلاب تهران رسانده، از ترکیب شیره خرما با ارده، محصول خارق العاده ای ساخته است؛ حلوا ارده خرمایی.

این ترکیب جادویی که می توان از آن بعنوان بمب انرژی نیز نام برد، ویژگی های خاصی دارد:

1.قابل استفاده برای افراد دیابتی
2.دارای مقاومتی دو ساله در برابر فساد
3.قابل استفاده در شرایط سخت اجتماعی مانند سیل، زلزله، جنگ و...

شیره‌پزی، شغل آبا و اجدادی آقای عباسی است. او اصلی ترین انگیزه اش برای ورود به دنیای صنایع غذایی را، کمک به کشاورزانی عنوان کرد که برای فروش کنجد و خرما دچار مشکل بودند. درواقع اساسا فقدان صنایع غذایی و تبدیلی، از اصلی ترین مشکلات کشاورزان در سراسر ایران محسوب می شود که حل آن، علیرغم تصویب قانون ها و تبصره ها و ماده های بی شمار، همچنان مغفول و بر زمینه مانده است.

این صنعتگر گراشی، علاوه بر متخصص بودن، سعی کرده با گرفتن مجوزها و گواهینامه هایی همچون سیب سلامت، پروانه زیست محیطی و نشان حلال، هدف خود را بصورت اصولی و حرفه ای دنبال کند.

ناگفته نماند که این حلوا ارده خرمایی، رقیب قدر کم ندارد؛ آنها هم کیفیت محصولاتشان را تضمین می کنند و هم برند نام آشناتری در بین مردم هستند. اما به هرحال، برگ برنده آقای عباسی، حضور در مسابقه میدون است.

تیم داوری برنامه میدون در فصل دوم تغییر کرده. در فصل اول، تقریبا هر پنج داور، علیرغم انتقادات و حواشی زیاد، اقبال خوبی به سمت محصولات فرآوری شده کشاورزی و غذایی داشتند؛ اما باید دید تیم داوری جدید، چگونه این ترکیب شگفت انگیز و انرژی زایی که از ترکیب دو محصول خرمای سیاه و کنجد سفید عمل می آید، استقبال خواهند کرد.

برای حمایت از کسب و کار غلامرضا عباسی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید....

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi