پرینتر سه بعدی، رویاهایتان را به واقعیت بدل می کند...

 


برای پرینترهای سه بعدی اصلا مهم نیست که طرح شما دارای چه پیچیدگی هایی است یا باید از چه موادی تشکیل شود؛ آنها ساخته شده اند تا رویاهای شما را محقق کنند!

پرینتر سه بعدی نسل جدیدی از پرینترهاست که می تواند اشیاء را شبیه سازی کند. هرچند طریقه کار انواع مختلف آن با یکدیگر متفاوت است اما بصورت کلی می توان اینطور گفت که در اولین مرحله، دستگاه نقشه طرحی را که به آن می دهید آنالیز می کند، پس از آنکه فهمید باید چه کند و چگونه یک نمونه از طرح را بسازد، با مواد پلیمری، شروع به ساخت کرده و نهایتا یک نمونه واقعی از طرح اولیه را تحویل شما می دهد.

حدود دو قرن از ایجاد تکنولوژی چاپ سه بعدی در جهان می گذرد؛ تکنولوژی که با بیشترین سرعت ممکن، مسیر توسعه را طی کرد و امروز به جایگاهی رسید که در بیشتر علوم، کاربرد دارد. ایران نیز جایگاه خود را در استفاده از این تکنولوژی خارق العاده پیدا کرده است البته که هنوز راه زیادی برای رسیدن به کشورهای پیشرویی همچون آلمان و انگلیس در پیش است.

عبدالله منصوری، دانش آموخته رشته عمران و مدیرعامل مجموعه ایکس پرینتر، یکی از شرکت کننده های دومین برنامه میدون است. مجموعه تحت نظر او از کارشناسان و مهندسان خبره ای که در زمینه های نرم افزار، سخت افزار، مکانیک، مواد، شیمی و.. تخصص دارند تشکیل می شود. مشاوره و فروش پرینتر و اسکنر سه بعدی، مشاوره و فروش مواد اولیه پرینترهای سه بعدی، برگزاری دوره های آموزشی و تعمیرات و گارانتی، ازجمله خدمات ایکس پرینتر است.

ساخت نمونه اولیه برای چک کردن جنبه های مختلف طراحی ازجمله ابعاد قطعه، بسیار حیاتی است؛ چراکه اگر خطایی در طراحی اولیه محصول انجام شده باشد، می توان قبل از ساخت قالب و تولید تیراژ بالا، از آن مطلع شد و از زیان هایی که در انتظار تولیدکننده بود، جلوگیری کند. همچنین باید گفت قیمت این دستگاه ها ارزان بوده و مواد اولیه آن نیز قیمت پایینی دارد؛ درنتیجه کارخانه ها و کارگاه های صنعتی می توانند با هزینه اندک آن را تهیه کرده و محرمانگی طرح خود را تا تولید نهایی حفظ کنند.

این دستگاه همه کاره و همه فن حریف، در دومین برنامه از دومین فصل مسابقه بزرگ کارآفرینی میدون، از قاب جادویی تلویزیون به مردم معرفی خواهد شد. کسب و کار شرکت ایکس پرینتر، می تواند دریچه های تازه ای را به روی اقتصاد ایران باز کند و مزیت های اقتصادی خوب و بالقوه ای دارد؛ اما باید منتظر بود و برخورد و رای داوران را با آن دید.

برای حمایت از کسب و کار عبدالله منصوری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (3)

avatar

محمد امینی

جمعه 14 آذر 1399

سلام خسته نباشید من می خواستم در این کار مشارکت کنم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 15 آذر 1399

سلام دوست عزیز

برای مشارکت در این کسب و کار در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/19941

avatar

حسین حاجی بابایی

چهارشنبه 5 آذر 1399

باسلام من میخام تو این شغل فعالیت کنم من را راهنمایی کنید

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 6 آذر 1399

سلام دوست عزیز

در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن. https://meidoun.ir/home/connectionitem/19941

avatar

سید مهدی میر

شنبه 18 مرداد 1399

سلام. خدا قوت. یک دستگاه چند است و تعمیرات وخدمات پس از فروش در گرگان دارید؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 13 مهر 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/19941

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi