بررسی و تصویب پانزده طرح اشتغال فراگیر و روستایی

 


فرماندار دلیجان در جلسه شورای اشتغال این شهرستان، از بررسی طرح های اشتغال فراگیر و روستایی شهرستان و تصویب پانزده طرح خبر داد.

فرماندار شهرستان دلیجان از تصویب دهها طرح اشتغال روستایی وآماده شدن این طرحها برای پرداخت تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال درروستاهای این شهرستان خبر داد.
کردی گفت: با استفاده از این تسهیلات، اشتغالزایی خوبی در سطح روستاها ایجاد خواهد شد.
وی افزود: جهت ایجاد اشتغال، طرحهای اشتغال زایی به دستگاهها ابلاغ شده است و با توجه به بررسی صورت گرفته طرح های اولویت دار مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
کردی از پرداخت تسهیلات برای طرح های ارائه شده با اولویت توجیح فنی و اقتصادی و مالی، اشتغال، تعاونی، در قالب اعتبارات ابلاغی در چهارچوب پروژه ها و رسته های مورد تایید استان خبر داد.
در این جلسه پانزده طرح ارائه شده در زمینه پرورش کبک، پرورش بلدرچین، کشت زعفران و کشت و عرق گیری گل محمدی مورد بررسی و تصویب نهایی قرار گرفت.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi