گام های استوار در میدون

 


سالانه چند صد هزار نفر در سراسر دنیا، به دلیل خطری که تابحال از بیخ من و شما گذشته، جان خود را از دست می دهند؛ آن خطر چیزی نیست جز لیز خوردن. ایستا یک محلول ضدلغزش سطوح به مسابقه میدون آمده تا این مشکل را حل کند.

مهندس مرضیه خانی از شرکت دانش بنیان شریف فناوران آنیل، مدعی است که اولین تولیدکننده محلول ضدلغزش در ایران است. محصول تولید شده توسط این شرکت با نام تجاری محلول ضدلغزش ایستا در بازار شناخته می شود. این محلول جادویی، بدون آنکه پوششی روی سطوح گرانیتی، مرمری و... ایجاد کند، با ساخت ناهمواری‌های بسیار ریز (در مقیاس نانو) باعث افزایش اصطکاک شده و از این طریق می تواند شانس زنده ماندن افراد را بیشتر کند.

بر اساس گزارش آماری حوادث ناشی از کار در سال 1396 که توسط سازمان تامین اجتماعی ارائه شد، از مجموع 18876 بیمه شده در این سال، بیش ترین آمار مربوط به سقوط کردن، لغزیدن و ضرب خوردگی ناشی از آن بوده است. بعنوان مثال خسارات جانی، مالی و... که به دلیل لغزندگی سطوح به کارفرمایان وارد می شود، یکی از اصلی ترین خطرات اماکنی مانند آشپزخانه رستوران ها، فروشگاه ها و کارگاه های تولیدی است.

کشورهایی مانند کره جنوبی، آمریکا و هند از کشورهای پیشرو در محصولات این چنینی هستند. همچنین محصولات آنتی اسلیپ یا ترمز سطح، هرساله ازجمله اقلام مصرفی وارداتی کشور است که از این دست کشورها خریداری می شود. اما حالا و با تولید محلول ایستا در داخل مرزهای جغرافیایی ایران، می توان ارزی که برای واردات آنتی اسلیپ ها هزینه می شد را، در جای دیگری خرج کرد.

این محلول ضدلغزش سطوح خساراتی که سالانه به شرکت های بیمه ای وارد می شود را کاهش می دهد و هم ایمنی نیروی کار را تضمین خواهد کرد البته باید اشاره کرد که با گذشت زمان، از میزان تاثیر این محلول بر سطوح کاسته خواهد شد که باید با استفاده مجدد، این خاصیت را به سطوح برگرداند.

محلولی آنتی اسلیپی که در این قسمت از فصل جدید مسابقه میدون معرفی خواهد شد، دارای گواهی ثبت اختراع و گواهی تاییدیه صنایع پیشرفته و پروانه بهره برداری از وزارت صمت است. همچنین توانسته از پس آزمایش صحت عملکردی که با دستگاه پاندول انگلیسی در دانشگاه تربیت مدرس انجام می شود، به خوبی برآید.

برداشتن گام هایی استوار و بدون ترس، حق هر انسانی است. ایستا می تواند این حق را با قیمتی بسیار پایین تراز محصولات مشابه خارجی برای ایرانیان و حتی مردم جهان به ارمغان آورد. 

برای حمایت از کسب و کار مرضیه خانی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید....

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi