داروی درمان ریزش مو در مسابقه میدون معرفی شد...


در گذشته های نه چندان دور، مو و ریزش مو، از اصلی ترین دغدغه های بانوان محسوب می شد ولی امروزه مردان گوی سبقت را ربودند (البته بعضی ها). در چهل و نهمین برنامه از مسابقه میدون، محصولی معرفی شد که قادر است یک تنه گردش مالی کلینیک های فعال در حوزه کاشت مو را به صفر برساند.


به عقیده کارشناسان، ریزش حداکثر 100 تار مو درطول روز امری طبیعی است درواقع زمانی می توان ریزش مو را یک مشکل دانست که تعادل بین ریزش و رویش موها بهم می خورد. سعید دلیر باقرنیا، دانشمندی است که در حدود 37 سال پیش و با بررسی های تجربی، توانست به فرمولی شگفت انگیز برای حل این مشکل دست یابد. البته اتفاق ناراحت کننده ای که برای دوستش رخ داده را نباید در ایجاد انگیزه برای شروع این کار نادیده گرفت.

سعید دلیر ادعا می کند ماده گیاهی موثری اختراع کرده که با اضافه کردن آن به هر نوع شامپو، فرصت مجددی برای رشد موها ایجاد می شود. او اختراع خود را در سال 69 ثبت کرد و پس از گذشت 7 سال از تولید آن، شانس خود را برای کسب جایزه بزرگ مسابقه میدون، امتحان کرد.   

وی در ابتدای اجرایش در اقدامی هوشمندانه و پیشگیرانه، به اعتمادسوزی که در رابطه با محصولات این چنینی اتفاق افتاده اشاره کرد. همچنین زمانی که محصول خود را معرفی می کرد، موسیقی به شدت حماسی پخش می شد که تاثیرگذاری حرف های او را دوچندان می کرد؛ گویی آقای دلیر درحال شکافتن یک اتم و خارج کردن ماده ای خارق العاده از آن برای جلوگیری از ریزش موست.

چالش اصلی یابنده ی درمان ریزش مو، با دکتر اسدی بود. داور جوان اما باتجربه ی برنامه میدون که درصورت تمایل می تواند به یکی از مشتری های این شامپو تبدیل شود، معتقد است که برای انجام هر عملی در حوزه بهداشت و درمان، باید روند اخذ مجوز و گرفتن تاییده های بهداشتی طی شود.

سعید دلیر، 4 سکه را فدای مدت زمان اجرا و معرفی نمونه های موفق محصولش کرد؛ اما در مجموع با  کسب 36 سکه در مسابقه و 24 سکه سرنوشت، دومین فرد این قسمت از مسابقه میدون شناخته شد. البته به نظر می رسد این چهار سکه هزینه ناچیزی باشد؛ زیرا تعداد درخواست ها برای خرید این شامپوی ضدریزش بسیار زیاد است، نه تنها در سامانه میدون، بلکه درخواست های خرید این محصول در ذیل مصاحبه ای که حدود شش سال پیش با خبرگزاری خبرنگاران جوان انجام داده، بیش از 200 عدد است.   

این حجم از اقبال به این معناست که مردم ما به توصیه دکتر نبی، داور مسابقه میدون، عمل کرده و ادعای آقای دلیر را حمل بر صحت کردند.

پست های مرتبط