قراردادهای میدونی

 


میدون، جامع ترین سامانه آموزش، هدایت و پشتیبانی کسب و کار در ایران است که در ابتدا، فعالیت خود را به عنوان یک استارت آپ در فضای کسب و کار کشور، آغاز کرد. حالا این استارت آپ حدودا دو ساله، وارد فاز جدیدی از خدمت رسانی به مردم شده و امروز با عنوان شرکت حامی کسب و کار میدون، فعالیت خود را دنبال می کند.

یکی از دغدغه های میدون از ابتدای شکل گیری، پشتیبانی موثر از کسب و کارهای خرد و شکننده بوده است. فعالیت در راستای این هدف، باتوجه به شرایط اقتصادی روز مانند نوسانات مدام و ناگهانی متغیرهای کلیدی اقتصاد چون نرخ ارز، افزایش هزینه های تولید و دیگر موارد، بیش از پیش مهم و ضروری شده است. میدون، برای رسیدن به این آرمان و تحقق این هدف، اقدامات مختلفی ازجمله عقد قرارداد با شرکت های متقاضی را در نقشه راه خود جای داده است.

یکی از همین قراردادها، در تاریخ 13 خرداد 1398، بین شرکت حامی کسب و کار میدون و شرکت شهرک های صنعتی استان تهران منعقد گردید. در متن این سند اینطور آمده:

این تفاهم نامه در راستای سیاست های جهش تولید، به منظور مساعدت در جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط، فعالسازی واحدهای راکد و نیمه فعال و تامین مالی آنها و همچنین ریشه یابی مشکلات واحدهای تولیدی و ارائه راهکار، منعقد گردیده است.

برخی از تعهدات شرکت میدون در این تفاهم نامه به شرح ذیل است:

الف) همکاری با واحدهای مذکور در جهت ارائه خدمات مشاوره، بازاریابی و فن آوری اطلاعات

ب) برنامه ریزی جهت تقویت و توانمندسازی آنها به منظور افزایش تولید ازنظر کمی و کیفی

ج) ایجاد بستر فروش محصولات این واحدها ازطریق بازاریابی

در مقابل، شرکت شهرک ها نیز به موارد زیر متعهد شد:

الف) استفاده از ظرفیت های سازمانی جهت ایجاد همکاری مناسب میان شتاب دهنده میدون و واحدهای تولیدی

ب) ارائه اطلاعات واحدهای غیرفعال و زیرظرفیت

دگرگونی بی سابقه ای بدلیل مساله ای مانند شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد ایران و جهان سایه افکنده. حال در راستای حمایت و پشتیبانی از واحدهای آسیب پذیر و خرد، اهمیت وجود شرکت هایی چون میدون بیش از هر زمان دیگری مشخص شده است.

تاثیرات مثبت سیستم های حمایتی شرکت میدون، قطعا خود را در درازمدت نشان خواهد داد. هرچند که در اشل اقتصاد ایران، این اقدامات باید خیلی قبل تر، توسط نهادهای سیاست گذار، بصورت قانون با ضمانت اجرایی مشخص، ابلاغ و عملیاتی می شد.  

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi