کسب و کارت رو کرونایی کن!

 


امروزه بیشتر کسب و کارهای کشور کرونایی شده است! فعالان عرصه تولید تب دارند، سرفه می کنند و اگر دیر اقدام به پیشگیری کنند با مرگ بسیاری از آن ها روبرو می شویم. حال اگر کسب و کارتان کرونایی شده، راهکار چیست؟

در تب و تاب روز های آخر سال بیشتر کسب و کارهای کشورمان کرونایی شده است! فعالان عرصه تولید تب دارند، سرفه می کنند و نفسشان بند آمده است و اگر دیر به دادشان برسیم با مرگ بسیاری از آن ها روبرو می شویم. شهرک های صنعتی سوت و کور، مرکز خریدهایی که خاک می خورند و مغازه هایی که بدون هیچ رونقی، رمقی هم برای ابراز وجود ندارند، اما آیا هدف یک جهادگر تولید این است؟ بدون شک کسب و کارتان کرونایی شده است اما راهکار چیست؟ چرا برای مقابله با خطرهایی که این ویروس برای کسب و کارتان ایجاد کرده است با او مقابله نمی کنید؟

دستکش دستت کن! یا دست هایت را مرتب بشور...

اطلاعات علمی می گوید: کرونا ویروس از پوست سالم رد نمی شود و فقط ده دقیقه بر روی پوست باقی می ماند، بنابر این دست های خود را به بینی و دهانتان نزنید!

کسب و کار سالم کسب و کاری است که پوست سالمی داشته باشد. برای داشتن پوست سالم کسب و کارتان باید از تمام ظرفیت های خود استفاده کنید و در فضاهای مختلف حضور داشته باشید.

درست است که کرونا ویروس با لمس دست های آلوده منتقل می شود اما، این امکان هم وجود دارد که برای کسب و کارتان دستکش داشته باشید یا مرتب دست های کسب و کار خود را شست و شو دهید؛ تا در نهایت خطر ابتلا به کرونای اقتصادی را کاهش دهید. برای این منظور لازم است که، از فضای مجازی استفاده کنید. بله! درست متوجه شدید، فضای مجازی همان مایع ضدعفونی کننده و دستکش شماست. این فضا در وضعیت کرونایی می توانند به کسب و کارتان رونق ببخشد. شما می توانید با داشتن یک سایت مناسب محصول یا خدمات خود را بدون حضور فیزیکی یا با کمترین تماس فیزیکی بفروشید.

راهکار اول: یک دامین مناسب انتخاب کنید...

دامین یا همان نام سایت می تواند جلوه زیباتری به کسب و کارتان ببخشد بعلاوه یک نام مناسب می تواند در ذهن مشتری بیشتر باقی بماند و در نهایت با هزینه بسیار کمی می توانید کسب و کارتان را آنلاین کنید. قیمت دامین ها زیاد نیست و شما می توانید یک دامین .ir را با قیمتی پایین (کمتر از ده هزار تومان) برای یک سال داشته باشید.

راهکار دوم: از هاست مناسب استفاده کنید...

هاست را می توان، زمین مغازه اینترنتی خود محسوب کنید. به این منظور باید با توجه به فعالیت خود هاستی را انتخاب کنید که گنجایش فعالیت شما را داشته باشد. شرکت های متعددی هستند که خدمات ارائه هاست را انجام می دهند، با یک جستجو ساده می توانید با تعداد زیادی از این شرکت ها آشنا شوید و با قیمتی مناسب هاست مناسب خود را سفارش دهید و براحتی با کرونای اقتصادی مبارزه کنید.

راهکار سوم: استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی...

فروشگاه ساز های اینترنتی آسان ترین راه مبارزه با کرونای اقتصادی هستند. اگر حوصله پی گیری موارد بالا را ندارید روش دیگری هم وجود دارد که شما را با فضایی مانند کندوی عسل روبرو می کند. اگر کل کندو عسل را یک فروشگاه ساز اینترنتی در نظر بگیرید هر کدام از خانه های این کندو می تواند جای یک کسب و کار در فضای مجازی باشد. شما می توانید با قیمتی مناسب فضایی را در فروشگاه ساز اینترنتی در نظر بگیرید.

در مطالب بعدی راهکارهای جالب تری را برای مبارزه با کرونا ویروس ارائه می کنیم تا بتوانید به کسب و کار خود رونقی دوباره ببخشید.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi