عصاره عرقیات کاشان

 


سید مسعود مسعودی علوی، گفت: عصاره 17گیاه دارویی را گرفته ایم و با یک پنجم قیمت عرقیات عرضه می کنیم.

به گزارش میدون، سید مسعود مسعودی علوی، 29 ساله، ساکن شهرستان کاشان، روستای مشهد اردهال که مدیر عامل شرکت گلاب و عرقیات گیاهی ترنم با برند تجاری مهرسان است، گفت: عرقیات را به صورت ارگانیک به مردم عرضه میکنیم و تا به حال از اسانس شیمیایی استفاده نکرده  و نخواهیم کرد.

او که از 10 سالگی وارد این حرفه شده است، افزود:« رقیب در این کار بسیار زیاد است و به همین خاطر تصمیم گرفتم محصولی منحصر به فرد تولید کنم.»

سید مسعود مسعودی علوی، بیان کرد:  عصاره 17 گیاه دارویی از جمله نعناع- زنیان- هل- زیره- آویشن- کاسنی- شاطره- رزماری- بهارنارنج و...را گرفته ایم که در پتی کوچک جا می شوند وعلاوه بر اینکه جابه جایی آن راحت است، صرفه اقتصادی نیز دارد.

شرکت کننده مسابقه میدون که از سال 1391 شرکتش را ثبت کرده است، افزود: برای مثال عرق نعناع درجه یک، لیتری 10 هزار تومان به دست مشتری می رسد که غلیظ شده 200 سی سی آن، 15 هزار تومان است و برابری می کند با 5 لیترعرق با کیفیت.

او که کارگاه عرق گیری دارد و این روز ها عصاره و عرقیات تغلیظ شده را به سبد خانوار اضافه کرده است، تصریح کرد: پت هایمان از  100سی سی تا 400 سی سی است.

عصاره، شیرابه‌ای از یک گیاه است که تمامی ترکیبات گیاه را دربر داشته که یکی از این ترکییات اسانس است. با مقایسه جایگاه سه فرآورده گیاهی اسانس، عرق و عصاره گیاهان دارویی می‌توان نتیجه گرفت که عصاره‌ها دارای قدرت اثر بیشتری نسبت به اسانس‌ها و اسانس‌ها قدرت اثر بیشتری نسبت به عرق‌های گیاهی دارند.

 

 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

دوشنبه 12 اسفند 1398

سلام لطفا شماره تماس ایشون رو بدین

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/18476

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi