کاشی شیشه ای رنگی


مهرشادمیرخانی، کارآفرین صنعت ساختمان، گفت: کاشی شیشه ای را با استفاده از فناوری نانو تولید می کنیم که کاملا ضد خش، ضد اسید و ضد اکسید است.


به گزارش میدون، مهرشاد میرخانی، ساکن تهران با مدرک کارشناسی مدیریت که مدیر عامل کارخانه آوین تایل است، گفت:« کار ما تولید کاشی شیشه ای و ظروف پذیرایی با استفاده از فناوری نانو است. به این صورت که شیشه فلز را با دانش فنی نانو تلفیق می کنیم.»

او که عضو ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و دارای گواهی ثبت اختراع است، بیان کرد: کاشی شیشه ای عمدتا از کشور های چین، هند و ترکیه وارد کشور می شود در حالی که محصول ما نه تنها کیفیت مطلوب تری دارد بلکه از نظر رنگ، همیشگی و دائمی است( در کوره رنگ نمی کنند) و قیمت آن نیز 40 تا 45 درصد ارزان تر است.

میرخانی که معتقد است کارش تکمیل زیبایی است، افزود: در سال، هشت تا 10 هزار کاشی تولید می کنیم که قیمت کاشی 30 در 30 از دونه ای 36 هزار تومان شروع می شود تا 55 هزار تومان که همیشه تخفیف های ویژه ای را نیز به خریدارن عرضه می کنیم.

شرکت کننده مسابقه میدون که سازنده شیشه و فلزی که زیر آن یک لایه فلز گران بها کار شده است، می باشد، اذعان داشت: کاشی ها کاملا ضد خش، ضد اسید و ضد اکسید است و حرارت را تا 550درجه تحمل می کند. حتی با چسب کاشی و اکواریوم به راحتی چسبیده می شود و ما بینش با پودر بندکشی انتی باکتریال به راحتی پر می گردد.

مهرشاد میرخانی در مورد بازار اصلی هدف اش، تصریح کرد: تقاضا از کشور های عربی بسیار بالا است.

شرکت بازرگانی مهر( آوین تایل) از سال 1396 با  برند  bmc پیشرو در واردات و تولید کننده انواع تایل های شیشه ای، کاشی شیشه ای، کاشی استخری و فیتیله در خاورمیانه است.

کاشی شیشه بین کابینت جایگزین بسیار زیبا برای کاشی های سنتی و قدیمی در فضای بین کابینت آشپزخانه، دیوار حمام، سرویس بهداشتی و فضای داخل سونا بخار و دیوارهای لابی و راهرو محیط های استخر و سونا در فضاهای داخلی و خارجی ارسال به تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

 

 

پست های مرتبط