پارچه فاستونی جامه

 


حسام الدین خسروی، تولید کننده پارچه کت و شلواری، گفت: با توجه به نیاز روز بازار، بیشتر پارچه های 100درصد پلی استر ویسکوز و پلی استر فاستونی را تولید می کنیم.

به گزارش میدون، حسام الدین خسروی 35 ساله، ساکن اصفهان، کارشناسی مهندسی مواد و مدیر عامل شرکت تهران جامه، گفت:« پارچه های فاستونی ارزان قیمت را با کیفیت مرغوب تولید می کنیم که مواد اولیه اش 100 درصد داخل کشور تولید می شود و بسیار مستحکم است.»

او که تولید کننده پارچه کت و شلواری مردانه و زنانه است، افزود:« پارچه هامون پرز نمیشه، چین و چروک نمیشه و آبرفت نداره.»

خسروی که سالیانه یک میلیون و 200هزار متر مربع، پارچه تولید می کند، اذعان داشت: به دلیل قیمت های مناسبی که نسبت به رقبا داریم( 10 درصد ارزان تر است)، قشر وسیعی از جامعه را تحت پوشش قرار داده ایم.

شرکت کننده مسابقه میدون، تصریح کرد: با توجه به نیاز روز بازار، پارچه های 100درصد پلی استر ویسکوز و پلی استر کت و شلواری را بیشتر تولید می کنیم و به صورت عرضی و متراژ بالا( از 240 هزار تومان شروع می شود) می فروشیم که تقاضا از مناطق غرب برای لباس های کردی بسیار زیاد است. 

حسام الدین خسروی که از سال 1381شروع به کار کرده و شغل خانوادگی اش بوده است، بیان کرد: فروشمان با حاشیه سود متغیر 20 تا 30 درصد، با ضمانت است و حتی امکان پس دادن پارچه نیز وجود دارد.

او که 15 نفررا مشغول به کار کرده است، گفت: در طرح توسعه ام برای نخ پلی استر فیلامنت، نیاز به جذب سرمایه دارم.

در صنعت نساجی از پارچه های فاستونی برای دوخت کت و شلوار مردانه، زنانه و مانتوهای زنانه استفاده می کنند. با توجه به پر کاربرد بودن کت و شلوار و مانتو در اجتماع می توان نتیجه گرفت که سود تولید و عرضه پارچه فاستونی بسیار قابل توجه است.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi