خلاقیت در تولید کیف

 


محمد زارعی، تولید کننده کیف چوبی، گفت: حداقل 22 میلیارد دلار می توانیم در کشور صادرات صنایع خلاق داشته باشیم اما متاسفانه از آن غافل ایم.

به گزارش میدون، محمد زارعی، 29 ساله، لیسانس برق الکترونیک و ساکن شهرستان اسفراین استان خراسان شمالی که مدیر عامل برند نارون است، گفت: ایده کسب و کار ما برای صنعت wooden bag می باشد که هشت سال است در جهان جزو صنعت مد و لباس محسوب می شود.

او در مورد انواع محصولات اش، افزود: در حال حاضر شانه چوبی، قاب و کاور گوشی چوبی، ظروف چوبی، لوازم التحریر چوبی، کیف چوبی زنانه و مردانه در 30مدل و 10 رنگ را تولید می کنیم که خط تولید ساعت مچی چوبی وعینک را هم سال آینده راه اندازی خواهیم کرد. 

زارعی که مواد اولیه کارش چوب روس و راش آلمانی وارداتی است، بیان کرد: قیمت محصولات نارون از 25 هزار تومان شروع می شود تا یک میلیون تومان که یک پانزدهم قیمت کالای مشابه خارجی آن است.

شرکت کننده مسابقه میدون در مورد کانال های فروشش، خاطر نشان کرد: از طریق فضای مجازی، نمایندگی فروش و نمایشگاه های بین المللی و داخلی محصولات را به فروش می رسانیم که 90درصد کاردر کارگاه  و 10درصد را برون سپاری می کنیم و توسط خانم های خانه دار انجام می گیرد.

محمد زارعی که پا کار نهال نارون ایستاده تا تنومند شود، تاکید کرد:« به ازای هر 100 کیف چوبی که می سازیم یه نهال می کاریم.»

او که این کسب و کار را بهترین روش ارزآوری میداند، گفت: کسب و کار ما بحث هنر صنعته و در کشورحداقل 22 میلیارد دلار می توانیم صادرات صنایع خلاق داشته باشیم اما ازآن غافل ایم.

زارعی در پایان اظهار داشت:« سه سال پیش به خاطر تولد همسرم اولین کیف چوبی رو ساختم و بعدش با یه تیم پنج نفره شروع کردیم و با یه کم تبلیغات دیدیم که از پس بازار برمیایم و در نهایت کارگاه کوچکی گرفتیم و تولید افزایش پیدا کرد.»

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi