فرآوری ترشی و شور با کیفیت

 


جواد مهدوی مدیر عامل شرکت ویشکا، گفت: برای محصولاتمان از سرکه و ادویه ای استفاده میکنیم که تازگی و ماندگاری بالایی به فرآورده ها می دهند.

به گزارش میدون، جواد مهدوی 40 ساله، ساکن خراسان رضوی و از موسسین شرکت ویشکا، گفت: خانواده 30 نفر ویشکا در حال حاضر با تولید 15 محصول از جمله؛ سیر ترشی کاراملی، زیتون شور، پاستوریزه و پرورده، خیارشور، ترشی لیته، بندری، مخلوط، شور گوجه ای، فلفل، کلم قرمز و... در حال تکمیل خط تولیدش است.

او که از دست فروشی به تولید رسیده و به فکر صادرات است، افزود: برای محصولاتمان از سرکه و ادویه ای استفاده میکنیم که تازگی و ماندگاری بالایی به فرآورده ها دهند.

مهدوی که معتقد است خیارشور را، هم در عزا و عروسی، هم پای ساندویچ دو سه هزار تومنی فلافل و شیشلیک صد و خورده ای تومانی می توان یافت، بیان کرد: قیمت وکیوم 250گرمی خیارشور و شور ها  2000 تومان تا 160هزار تومان با حاشیه سود 35 درصد است.

شرکت کننده مسابقه میدون که به همراه شریک اش مسعود اسدی سال 91 واحد تولیدی سرویس آشپزخانه عروس داشته و با 200میلیون تومان بدهی ورشکست شده است، اذعان داشت: با امید به خدا مجدد اواخر سال 93 با یه میلیون تومان پول نقد، یه وانت پر از دبه های خیارشور گرفتم و شروع به فروششون کردم.

جواد مهدوی که معتقد است در تلاش و امید، برکت است، گفت:« حالا دیگه شوری خیار شور تلخ کامی من و مسعود رو برده بود.»

او که مشهد را به لطف حضرت رضا(ع) یک ایران می داند، خاطر نشان ساخت: به مرور واحد تحقیق و توسعه را تشکیل و گسترش دادیم، همچنین با جذب ویزیتور شبکه خوبی از مشتری ها پیدا کردیم.

اول خرداد 1397 ویشکا، فرآوری زیتون، شوری و ترشیجات به همت جواد مهدوی و مسعود اسدی با چهار نفر و سه محصول متولد شد.

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

جمعه 2 آبان 1399

سلام بسیار عالی مهندس من خودم تولید کننده ام اگه میشه واسه صادرات محصول زیتون برنج وسیر ترشی راهنناییم کنید ممنون میشم ۰۹۱۲۵۴۱۹۵۸۲محمدی شرکت ماهان زیتون پیرچم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 3 آبان 1399

سلام دوست عزیز

در کلینیک مشاوره درخواست ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن.

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi