استخراج ۵۰ شغلی مزیت دار؛ نتیجه مرحله اول طرح توسعه مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

 


مدیر طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: در نتیجه اجرای فاز اول طرح توسعه مشاغل خانگی که توسط جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی در حال اجرا است، حدود ۵۰ شغل مزیت دار که قابلیت توسعه دارند، شناسایی شده‌اند.

مجتبی ابراهیمی اظهار کرد: سعی می‌کنیم فرصت‌های ایجاد بازار در مورد تولیدات این مشاغل را شناسایی کرده و نقش تسهیلگری را برای بررسی متقاضیان تسهیلات مربوطه ایفا کنیم.

وی افزود: حمایت و همکاری دستگاه‌های متولی موضوع مشاغل خانگی در مرکز استان و شهرستان‌ها و همچنین نظرات سازنده صاحب نظران و فعالان اقتصادی نقش بسیار تعیین کننده‌ای در پیشبرد مرحله اول طرح داشت‌.

‌مدیر طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی  بیان کرد: امیدواریم این حمایت‌ها در فاز سوم طرح که اتصال به بازار است، ‌نیز ادامه داشته باشد‌.

ابراهیمی یادآور شد: در کارکرد بررسی عملکرد هشت استان پایلوت طرح، خراسان‌جنوبی، رتبه نخست را از حیث اجرای این طرح در قالب زمان بندی از پیش تعیین شده دارد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi