ساخت ماشین آلات چاپ دیجیتال

 


یاسر امامی معتقد است: هم اکنون محصولات شرکت بلولایت با تمامی شرکتهای معتبر جهانی در زمینه چاپ دیجیتال قابل رقابت است.

به گزارش میدون، یاسر امامی میبدی، ساکن شهرستان قم، بیش از یک دهه در حوزه طراحی و ساخت ماشین آلات خاص با شعار "هر چی خاص تر و پر دردسر تر، بهتر" فعالیت دارد.

او گفت: هر صنعتی برای ایجاد و افزایش ارزش افزوده، مجبور است کالای خودش را با عملیات چاپ، پوشش و کاور کند. از دکوراسیون داخلی و خارجی گرفته تا کیف و کفش و پوشاک و حوزه غذایی و...

امامی مدعی است: شرکت بلولایت ماشین آلات مورد نیاز هر صنعتی را طراحی و تولید می کند. تنها کمتر از 10 کشور فناوری تولید این محصولات را دارند که ایران نیز به واسطه شرکت بلولایت به این کشور ها پیوسته است. به نحوی که هم اکنون محصولات شرکت بلولایت با تمامی شرکتهای معتبر جهانی قابل رقابت است.

شرکت کننده مسابقه میدون، افزود: به همراه تیم فنی در کارگاهی کوچک، صنعتی را توسعه داده ایم که ملاک پیشرفت صنعت یک کشور محسوب می شود. گردش مالی بالغ بر 1000میلیارد دلار سالانه برای جهان ایجاد می کند. صنعتی که پایه و اساس صنایع دیگر محسوب می شود. صنعت چاپ آن هم از نوع دیجیتال

یاسر امامی میبدی، خاطر نشان کرد: شرکت بلولایت در سال 1385 در عرصه طراحی و ساخت ماشین الات چاپ یووی و انواع فلت بد، پا به عرصه ظهور گذاشت. نمونه ای از آخرین دستاوردهای این مجموعه طراحی و تولید دستگاه چاپ هیبرید می باشد که این شرکت را به تنها تولید کننده این نوع ماشین در خاورمیانه تبدیل نموده.
یاسر امامی میبدی در مورد اینکه چرا از ما دستگاه میخرید؟، تصریح کرد:

-این شرکت، 5 سال توان تخصصی برای تحقیق و توسعه (R&D) این دستگاه ها با استفاده از نخبگان دانشگاهی را به کار بسته و تمامی معایب و مزایای دستگاه های چینی و اروپایی و آمریکایی رو مورد بررسی قرار داده و شروع به تولید دستگاه های حرفه ای در سطح استانداردهای اروپایی نموده است.

- مهمترین موضوع پس از تحقیق و خرید دستگاه دسترسی به خدمات پشتیبانی همیشگی و در دسترس می باشد، با توجه به اینکه تمامی مراحل طراحی و ساخت توسط مهندسین شرکت بلولایت انجام میگیرد لذا حل موضوعات مربوط به دستگاه ها به آسانی و با تسلط و در کمترین زمان انجام خواهد شد.

- موضوع خیلی مهم هزینه های جوهر و قیمت تمام شده چاپ برای خریدار دستگاه می باشد که با چرتکه ای ساده هزینه های شما به کمتر از نصف کاهش خواهد یافت و چون دست شما در قیمت خدمات فروش باز می باشد به راحتی می توانید رقبای دیگر را کنار بزنید. (فرض کنید قیمت تموم شده چاپ برای همکاران متری 50هزار تومان و فروش 70 تا 100 هزار تومان باشد و این قیمت تمام شده برای شما 20 هزار تومان باشد.)

شرکت بلولایت در سالهای اخیر به منظور ارتقا خدمات کیفی و کمی بهتر به مشتریان خویش و هم چنین دیگر کاربران حوزه تخصصی چاپ، مبادرت به تاسیس زیر شاخه تخصصی دیگری نمود. در این راستا شرکت پرتو در سال 1395 جهت تامین قطعات و تجهیزات جانبی ماشین آلات چاپ در کنار شرکت بلولایت، فعالیت خود را آغاز نمود و در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار چاپ به خدمات و تجهیزات تخصصی یووی، فعالیت های خود را گسترده تر کرد و در جهت رفع نیازهای تخصصی عموم کاربران این حوزه مسیر خود را هدف گذاری نمود.

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi