آبنبات چوبی سورهاسور


سعید عالم، تولید کننده آبنبات های چوبی سورهاسور، گفت: تمام مجوز ها و سیب سلامت را برای خط تولید گرفتیم که خوشبختانه امروز از معدود تولید کننده های قانونی به شمار می رویم.


به گزارش میدون، سعید عالم که سه سال پیش از فروش چشمگیر آبنبات چوبی در دکه روزنامه اش به وجد آمده و باعث تغییر در روند و مسیر زندگی اش شده است، گفت: کارخانه ای در شهر مرند استان آذربایجان شرقی تاسیس و برای 30 نفر اشتغال زایی کرده ایم.

او افزود: محصولات سور ها سور علاوه بر اینکه از بهترین مواد اولیه (انواع طعم دهنده ها و رنگ های طبیعی و گیاهی) در تولید محصولات خود استفاده میکند بلکه روش پخت، ترکیب و فرمولاسیون خاص و مدرنی را پیشه کار خود قرار داده است که این امر باعث تنوع و کیفیت بالا در تولید آبنبات‌های چوبی و شکر پنیرها شده است.آبنبات های چوبی شامل انواع قلب، تافی، هندوانه، پاستیلی، نوشابه ای، مناسبتی و... است.

عالم، بیان کرد: سه ماه پیش تمام مجوز ها و سیب سلامت را برای خط تولید گرفتیم که خوشبختانه از معدود تولید کننده های قانونی محسوب می شویم.

شرکت کننده مسابقه میدون در مورد بازار فروش آبنبات های چوبی، اذعان داشت: معمولا به عمده فروشی های تهران میدهیم و در فصل زمستان و مناسبت ها فروش بیشتری داریم.

سعید عالم خاطر نشان کرد: صادرات به کشور های همسایه که تخصصی در زمینه آبنبات چوبی ندارند از اهداف اصلی شرکت ما است.

شرکت شهد شیرین شکردانه آذر از ابتدای سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرد و توانست با برند “سور ها سور” زیر نظر معاونت غذا و دارو و به صورت مهندسی محصولات خود را تولید کند.

کارخانه شهد شیرین تولید آبنبات های چوبی و شکر پنیر را در مساحت ۱۰۰۰ مترمربع که شامل یک آزمایشگاه مجهز و مدرن است، آغاز کرده است.

پست های مرتبط