سرویس خواب ارزان و شیک


مریم بختیاری تولید کننده لوازم خواب نوزاد و کودک، گفت:«مامز کیوتی دوست داره تمام بچه ها دوران کودکی رو با کمترین هزینه در اتاقی که دوست دارن سپری کنن.»


به گزارش میدون، مریم بختیاری، ساکن کرج، سال 89 با 20 میلیون تومان وام اشتغال زایی از صندوق مهر امام رضا(ع) وارد عرصه تولید لوازم خواب نوزاد و کودک شده است.

او که محصولاتش را با نام تجاری مامز کیوتی ثبت کرده است، گفت:« مامز کیوتی دوست داره تمام بچه ها دوران کودکی روبا کمترین هزینه در اتاقی که دوست دارن سپری کنن و خوابی گرم و نرم داشته باشن.»

بختیاری که هیچ گونه پیشه و تجربه قبلی برای این کار نداشته است و حتی مدتی برای کسب دانش و تجربه متضرر نیز شده است، بیان کرد: سرویس چهارتیکه نوزاد 200تا 220 هزار تومان و سرویس هفت تیکه آن 300 تا370 هزار تومان است.

کارآفرین مسابقه میدون، اذعان داشت: مجموعه مامز کیوتی متشکل از تیم تحقیق، طراحی، تولید و چاپ( سابلیمیشن) و گلدوزی است که کیفیت، هزینه، ست بودن و رنگ آمیزی از فاکتور های اساسی و مهم برند مااست. 

مریم بختیاری که 10 نفر از پرسنلش را  بیمه کرده است، در پایان تصریح کرد: با مراکز پخش بزرگ در کلان شهر ها و سیسمونی های بزرگ در شهرستان ها همکاری دارم و جنس ارسال می کنم.

 

پست های مرتبط