سرویس خواب ارزان و شیک

 


مریم بختیاری تولید کننده لوازم خواب نوزاد و کودک، گفت:«مامز کیوتی دوست داره تمام بچه ها دوران کودکی رو با کمترین هزینه در اتاقی که دوست دارن سپری کنن.»

به گزارش میدون، مریم بختیاری، ساکن کرج، سال 89 با 20 میلیون تومان وام اشتغال زایی از صندوق مهر امام رضا(ع) وارد عرصه تولید لوازم خواب نوزاد و کودک شده است.

او که محصولاتش را با نام تجاری مامز کیوتی ثبت کرده است، گفت:« مامز کیوتی دوست داره تمام بچه ها دوران کودکی روبا کمترین هزینه در اتاقی که دوست دارن سپری کنن و خوابی گرم و نرم داشته باشن.»

بختیاری که هیچ گونه پیشه و تجربه قبلی برای این کار نداشته است و حتی مدتی برای کسب دانش و تجربه متضرر نیز شده است، بیان کرد: سرویس چهارتیکه نوزاد 200تا 220 هزار تومان و سرویس هفت تیکه آن 300 تا370 هزار تومان است.

کارآفرین مسابقه میدون، اذعان داشت: مجموعه مامز کیوتی متشکل از تیم تحقیق، طراحی، تولید و چاپ( سابلیمیشن) و گلدوزی است که کیفیت، هزینه، ست بودن و رنگ آمیزی از فاکتور های اساسی و مهم برند مااست. 

مریم بختیاری که 10 نفر از پرسنلش را  بیمه کرده است، در پایان تصریح کرد: با مراکز پخش بزرگ در کلان شهر ها و سیسمونی های بزرگ در شهرستان ها همکاری دارم و جنس ارسال می کنم.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi