دستگاه ورزشی چند کاره


شهریار علی کرمی محصولی طراحی و تولید کرده است که کار 20 دستگاه بدنسازی را انجام می دهد و بیش از 100 مدل طراحی تمرین دارد.


به گزارش میدون، شهریار علی کرمی فارغ التحصیل دکتری مکانیک و مدیر عامل برند پیلتن، گفت: سالانه 500میلیون دلار ارز بابت واردات تجهیزات ورزشی از کشور خارج می شود.

او افزود: ما با طراحی و تولید دستگاه ورزشی چند کاره که 36 کشور از سطح مقدماتی تا حرفه ای نیز از آن استفاده می کنند، نیاز باشگاه ها، مراکز توانبخشی و همچنین عموم را به کالای خارجی از بین برده ایم.

علی کرمی اذعان داشت: امروزه به دلیل حجم کاری بالا و مشغله‌های متعدد، اهمیت اوقات فراغت برایمان از هر زمان دیگری بیشتر شده است و چه فعالیتی بهتر از ورزش.

کارآفرین مسابقه میدون، تاکید کرد: این دستگاه کار 20 دستگاه بدنسازی را انجام میدهد. بیش از 100مدل طراحی تمرین دارد و یک ماه کارکردن با این دستگاه معادل شش ماه کارکردن با دستگاه های سنتی است که تفاوتش با دیگر دستگاه ها در سه برابر انقباض عضلانی نسبت به روش سنتی است.

شهریار علی کرمی، تصریح کرد: نمونه وارداتی این دستگاه 80 تا 100 میلیون تومان به علاوه هزینه گمرک است که خدمات پس از فروش نیز ندارد اما دستگاه ایران ساخت ما با یکسال گارانتی و آموزش رایگان 11میلیون و 800هزار تومان است.

او خاطر نشان کرد: دستگاه ورزشی چند منظوره در دو سایز خوابیده و ایستاده موجود است که تنها 22کیلو گرم وزن دارد. پرتابل و به راحتی قابل حمل و نقل است و محدودیت سنی به دلیل نداشتن ریسک آسیب دیدگی، ندارد.

شرکت کننده مسابقه میدون در پایان افزود: با استفاده از این دستگاه، نیاز به باشگاه بدنسازی برطرف می شود و از مزیت های آن مکانیکال نبودنش است یعنی سیستمی روی دستگاه طراحی و تعبیه شده که به صورت آنلاین داده سلامت در اختیارورزشکار میگذارد. درواقع رفتار عضله را به صورت انلاین نمایش میدهد

 

 

 

پست های مرتبط