همکاری بازارچه خیریه کوثر و میدون

 


با توافق صورت گرفته بین سامانه میدون و بازارچه خیریه کوثر، از این پس محصولات این بازارچه در میدون به فروش خواهد رسید.

بازارچه کوثر با همکاری سامانه میدون اقدام به فروش محصولات عرضه شده خود می نماید.مطابق توافق به عمل آمده، بازارچه کوثر که از مواد سالم، خالص و تازه در اجناس خود استفاده میکند با استفاده از ظرفیت های سامانه میدون و کاربران سایت، کالا های خود را عرضه می نماید.

این بازارچه با استفاده از مواد بهداشتی و ارگانیک، سلامت غذایی افراد و جلب اطمینان مشتریان را هدف خود قرار داده است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi