نمایشگر های سه بعدی

 


مهدی مهابتی، شرکت کننده مسابقه میدون، تولید کننده نمایشگر های سه بعدی تری دی پیکسلز است.

به گزارش میدون، مهدی مهابتی 32 ساله اهل آذربایجان شرقی، فارغ التحصیل رشته مهندسی برق و تولید کننده نمایشگر های سه بعدی تری دی پیکسلز است.

او که هم تیمی های حرفه ای و متخصص اش را بزرگ ترین داشته در این کار و کسب عنوان می کند، گفت: اهل هر کسب و کاری و در هر حوزه ای که باشید با هر سایزی، نمایشگر سه بعدی را برایتان آماده و ارائه می کنیم.

مهابتی بیان کرد: از طراحی نمایشگر ها گرفته تا تولید، فروش و اجاره به علاوه تولید محتوایشان را انجام می دهیم. در محفظه نمایشگر های سه بعدی، هر شی ای را به صورت 360 درجه و سه بعدی با تمام زوایا می توان نمایش داد.

او در مورد فروش محصول و خدماتشان افزود:11درصد از طریق اجاره دستگاه، 73درصد فروش و 17درصد تولید محتوا است.

شرکت کننده مسابقه میدون اذعان داشت: بزرگ ترین مانع کار و کسب ما در حال حاضر، سرمایه در گردش است که حاضریم به ازای جذب سرمایه یک میلیارد و دویست میلیون تومانی، 20 درصد از سهم با حاشیه سود 40 درصد را واگذار کنیم.

مهدی مهابتی شرکت کننده مسابقه میدون در پایان تصریح کرد: قیمت دستگاه هایمان از 13 میلیون تومان شروع می شود تا 68 میلیون تومان که نمایشگر های سه بعدی برای فضای باز گران تر هستند با قیمت 150 تا 250میلیون تومان.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi