ماشین پر سود کارتینگ

 


کارتینگ، یکی از فعالیت هایی است که عاشقان سرعت و هیجان را به سوی خود می کشاند و کسب و کار پر سودش ماهی 40 میلیون تومان در جیب شما می گذارد.

به گزارش میدون، امیر باظهوری 25 ساله اهل استان خراسان رضوی که دیپلم طراحی صنعتی دارد، به دلیل ورود به دنیای تولید و بازارکار ادامه تحصیل نداده و معتقد است:« صنعت تفریح و سرگرمی می تواند ایرانی باشد و ما را به کار و کسبی پر سود سوق دهد.»

او گفت: ایران کارتینگ با هدف گسترش روز افزون ورزش کارتینگ در ایران اقدام به تولید و فروش ماشین های کارتینگ و همچنین لوازم و قطعات یدکی این ماشین ها نموده است.

فیلم آموزشی مرتبط: دوره آموزشی کارآفرینی

کارآفرین برنامه یادآور شد: برای یک ماشین ایران ساخت، 250 قطعه تولید می کنیم که تنها دو قطعه انجین و لاستیک آن وارداتی است. همچنین در حال حاضر 15 مدل موتور با قیمت 12 میلیون تومان، به داخل و خارج از کشور عرضه می کنیم.

 باظهوری که بزرگ ترین هدف اش تولید ماشین سوپر اسپورت با نام تجاری اشان است، افزود: محصول های ما شامل ماشین های کارتینگ، دریفت ترایک، پدال کارت و ماشین های آفرود در کل ماشین، لوازم جانبی و قطعات یدکی است.

شرکت کننده مسابقه میدون بیان کرد: ماشین کارتینگ برای دریفت (عبور از یک پیچ جاده با بیشترین سرعت ممکن) نیست و متاسفانه به دلیل گران بودنش، تفریحی برای افراد خاص است که ما با ساخت موتور ها، طراحی جدید و ثبت در فدراسیون اتومبیل رانی، این ورزش را همگانی کردیم.

امیر با ظهوری که اثبات کرده کارآفرینی و خلاقیت به مدرک و سن نیست بلکه به عزم، اراده و خواستن است، اظهار داشت: این کار، فوق العاده درآمدزا است که برای شروع  نیاز به محیط فرهنگی، ورزشی و تفریحی با فضایی به مساحت 2000متر به همراه 6 دستگاه دارد که با 400 تا 500میلیون تومان سرمایه گذاری، به راحتی می شود ماهی 40 میلیون تومان سود خالص دریافت کرد که در فصل تابستان و ایام عید، درآمد ها چند برابر می شود.

مشاوره مرتبط: مشاوره کارآفرینی

او اذعان داشت: کارتینگ قدمتی 30 ساله در ایران دارد که تنها 20 پیست استاندارد برای این تفریح مفرح لحاظ شده است. من و برادرم توانستیم در پنج سال، 25 پیست با وسیله و تجهیزات خودمان در سراسر ایران راه اندازی کنیم و برای 20 نفر به صورت مستقیم و 170 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی کنیم.

کارآفرین جوان مسابقه میدون در پایان از ماشین تلفیق شده بازی پینت بال با دریفت نیز در برنامه رونمایی کرد.

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی ورزش موتوری به حساب می آید که با خودروهای چرخ ‌باز با نام کارت انجام می شود؛ خودروهای 125 سی سی و 4 چرخ کوچکی که چرخ های شان بیرون از بدنه و بیرون از گلگیرها قرار دارد. این ماشین ها تنها در مسیرهای کارت سواری قابل استفاده هستند و فقط جنبه تفریحی و ورزشی دارند. کارتینگ به عنوان رشته «مادر» اتومبیلرانی شناخته می شود و نقش مهمی در آموزش شرکت کنندگان در مسابقه های اتومبیلرانی دارد.

نظرات (7)

avatar

عبدالامیر مقدم نیا

جمعه 2 آبان 1399

با سلام جهت احداث و راه اندازی پیست مسابقات کارتینگ در شهرستان دزفول (تفریحات سالم جوانان) چگونه می توانیم همکاری دو جانبه و یا هر نحو که خودتان متمایل باشید با جناب عالی داشته باشیم فضای پیست چه مقدار نیاز است با توجه به فضاهای جانبی برای استراحت ، آسایش و بهرهمند از رفاهی و...

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 3 آبان 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/newsitem/1732

avatar

حیدرعلی سلیمانی

جمعه 16 خرداد 1399

شهر ساری حدود ۳۰۰۰ متر زمین دارم در جاده دریا تقاضای مشاوره و راهنمایی جهت احداث پیست دارم لطفا شماره آقای باظهوری رو لطف بفرمایید ممنونم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 19 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17119

avatar

اميرحسين دليري

یکشنبه 7 اردیبهشت 1399

درخواست كمك براي احداث پيست كارتينگ رادر شهرم رادارم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17119

avatar

مهندس صالحی

ﺳﻪشنبه 5 فروردین 1399

با سلام به همه ی دوستان عزیز همیشه افرادی سودجو در سراسر این کره خاکی وجود دارند که منافع شخصی خودشون رو به حقیقت ترجیح میدهند متاسفانه کسی هم ازشون باز خواست نمیکنه.لازم دونستم چند نکته رو برای عزیزانی که قصد سرمایه گذاری دارند مطرح کنم نکته اول و اساسی اینکه دریفت تراک ن تنها در سراسر دنیا بلکه در کشور خودمان چندین تولید کننده به صورت شرکتی داره که خدمات رسانی میکنن.پس این ادعا که فقط این آقا تولید کننده هستند و مرجع مجوز و یا استاندارد یک دروغ بزرگ و مشهود هست همانگونه که در برنامه میدون داوران عزیز مطرح کردند. نکته دوم و جلب توجه کننده در مورد درآمد با ماهیانه سود۴۰میلیون تومان!!!!؟آیا واقعاً ممکنه؟! خب تنها با یک حساب سرانگشتی میشه فهمید ؛ ماهیانه۴۰میلیون تومان یعنی درآمد روزانه۴۰/۰۰۰/۰۰۰÷۳۰=حدودأ۱/۳۳۳/۳۳۳تومان در هر روز خب حالا اگر شما روزانه بهای پرداختی مشتری و ارزش هر بلیط رو ۲۰/۰۰۰تومان در نظر بگیریم یعنی مجموعه باید تمام روزهای ماه رو هر روز به۶۶نفر سرویس بده تا بدون احتساب هزینه های جاریه بتونه مبلغ گفته شده رو در بیاره که در بهترین شرایط در تابستان هم تعداد قابل توجهی هست.حال عملا شما در زمستان در صورت باز بودن مجموعه در طول هفته گاهأ ۶نفر مراجعه کننده هم نخواهید داشت.پس گفته ها در صورت ایده آل بودن همه شرایط با واقعیت بسیار متفاوت می‌باشند.حال بیایید بحث اجاره بها ی مجموعه،مالیات،دارایی، پرسنل،هزینه های نگهداری،آب،برق و بسیاری از ریز هزینه ها رو در نظر بگیرید .ارزش پولی ک هزینه کردید و بسیار نکته دیگه خامی گفته های این دوست عزیز رو مشخص می‌کنه. در نهایت این گفته ها ی برخی عزیزان مجموعه دار هست که ب دلیل حرفهای بی أساس گفته و انتشار پیدا کرده با موجر های خود که أقلب شهرداری ها هستند دچار مشگل و افزایش کرایه از سوی ارگانهای مربوطه شده اند. در نهایت دوستان عزیز تنها از شما خواستارم قبل از هر اقدام بررسی های لازم رو انجام بدید تا دچار سردرگمی و خسارت نشید. از حسن توجه شما سپاسگزارم با تشکر از برنامه میدون.لطفا انتشار بدهید.

avatar

کریم ابادی

ﺳﻪشنبه 15 بهمن 1398

سلام از شهرداری جغتای مزاحم میشم قصد احداث پیست دریفت داریم شماره امیر باظهوری را میخواستم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 26 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17119

avatar

حمید موسوی

دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام، برای سرمایه گذاری به اطلاعات و پیشنیاز ها و میزان سودآوری و اطلاعات کلی نیازمندم.

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 29 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17119

avatar

حسین صدوقی

یکشنبه 13 بهمن 1398

سلام درخواست سرمایه گذاری وایجاد پیست دارم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 29 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17119

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi