تولید تجهیزات سگ های پلیسی

 


مجید لطفی، تولید کننده تجهیزات سگ های پلیسی، خاطر نشان کرد: با کشور های تولید کننده این محصولات از نظر قیمت رقابت دارم به گونه ای که تنها یک سوم قیمت جهانی، محصولاتم را می فروشم.

به گزارش میدون، مجید لطفی شاملو، 57 ساله اهل تبریز که از بچگی علاقه مند به ریش سفیدی و حل مشکلات فامیل بوده است، هنگام مراجعه شخصی به مغازه اش و تقاضای دستکش مخصوص مورد استفاده برای  سگ های پلیسی، وارد عرصه دیگری از زندگی اش می شود.

او که سه سال است با سختی های بسیار، تجهیزات سگ های پلیسی تولید می کند، گفت:« پس از مرحله نیاز سنجی سعی کردم  مواد اولیه و مراحل دوخت و دوز کاملا ایرانی و به وسیله هنر دست بانوان کشور انجام گردد در واقع ایران ساخت باشد.»

لطفی اذعان داشت: در زندگی کاری را شروع نمی کنم مگر اینکه تا پایانش بروم.

شرکت کننده مسابقه میدون، افزود: درحال حاضر با کشور های تولید کننده از نظر قیمت رقابت دارم به گونه ای که تنها یک سوم قیمت جهانی، محصولاتم را می فروشم.

در ادامه جمشید نوری تربیت کننده سگ های پلیسی نیز بیان کرد: در دنیا از سگ برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر، نجات جان آدم ها از زیر اوار، مین های باقی مانده از جنگ، دامداری و کشاورزی استفاده می شود که تجهیزاتش بسیار ضروری و لازم است.

سگ ها به‌طور خاص برای کمک به پلیس و دیگر پرسنل انتظامی آموزش می‌بینند. سگ پلیس باید چند نشانه کلامی و حرکات دست داشته باشد. از شایع‌ترین سگ‌های پلیس می‌توان به ژرمن شپرد اشاره کرد. در بسیاری از کشورها آسیب رساندن یا قتل عمدی سگ پلیس، جرم جنایی است.

پست های مرتبط

نظرات (3)

avatar

مهدی مرزبان

یکشنبه 4 اسفند 1398

میشه با من تماس بگیرید می خواهم سگ بخرم و آن را آموزش بدهم . برای دفاع از خود .ممنون

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 25 خرداد 1399

سلام. برای خرید محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17117

avatar

پیام

یکشنبه 6 بهمن 1398

کسب کار خوبی هست اگر از این قبیل کار ها همایت بشه دیگر به خارجیها نیاز پیدا نمیکنیم

avatar

عیسی جمالی

یکشنبه 6 بهمن 1398

سلام لطفاً ، آقای لطفی فوراً با این جانب ، تماس بگیرند... ممنونم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 29 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/17117

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi