طراحی و تولید ابزار های برشی

 


سید سیاوش علیایی با افتخار میگوید: امروزه به دانش طراحی و تولید ابزار های برشی دست پیدا کردیم.

به گزارش میدون، امروزه شرکت‌ها برای تولیدات انبوه در صنایع مختلف تلاش می‌کنند تا هزینه تمام شده محصول خود را پایین بیاورند. از عوامل مهمی که در مرحله ماشین کاری هزینه بر است، عمر ابزار، تعویض و جایگزینی آن است.

سید سیاوش علیایی، کارآفرین طراح و بازسازی کننده ابزار های تخصصی 36 ساله اهل کرج، گفت: به میدون اومدم تا دانش و مهارتی که جز محالات بود و کسب کردم را به مردم نشان دهم.

او تصریح کرد: در تولید اگر ابزار نباشد نمیشود کار کرد، با افتخار میگویم که امروز به دانش طراحی و تولید ابزار های برشی دست پیدا کردیم.

علیایی افزود: خیلی از شرکت ها برای ماشین کاری ابزارهایشان ازما مشاوره می گیرن و گاهی ابزار خاص واسشون درست می کنیم تا زمان ماشین کاری رو بهبود ببخشیم

شرکت کننده مسابقه میدون، اذعان داشت: بزرگ ترین آرزویم این است که اعتماد مردم نسبت به کالای ایرانی را جلب کنم

سید سیاوش علیایی، بیان کرد: به دلیل نبود دانش و قاچاق، این صنعت در کشور دیده نشده است.

به هرگونه ابزاری که در فرایندهای ماشین کاری برای برداشتن براده از روی قطعه کار مورد استفاده قرار می‌گیرد، ابزار برشی می‌گویند. ابزارهای برشی می‌توانند تک نقطه‌ای یا چند نقطه‌ای باشند. ابزارهای تک نقطه‌ای برای عملیاتی مانند: تراشکاری و ابزارهای چند نقطه‌ای برای عملیات‌هایی مانند: سوراخ کاری و فرزکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند .

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi