اولین رویداد کارآفرینی مسابقه میدون


دورهمی بزرگ میدون، پنج شنبه 12 دی ماه با حضور شرکت کنندگان، داوران، سرمایه گذاران و مسئولان کشوری و لشکری برای عموم مردم برگزار خواهد شد.


به گزارش میدون، اولین گردهمایی بزرگ مسابقه میدون، پنج شنبه 12 دی ماه از ساعت 10 صبح تا 9 شب در مجتمع 13 آبان، جنب مترو طالقانی برای عموم مردم برگزار خواهد شد. در این گردهمایی، تمام شرکت کنندگان فصل اول مسابقه میدون حضور و در غرفه هایشان گفت و گو و مشاوره رایگان با بازدید کنندگان خواهند داشت. همچنین محصولات کارآفرینان میدون نیز با تخفیف ویژه قابل خریداری است. داوران و مشاوران مسابقه میدون، تمام روز در غرفه ها حضور خواهند داشت و امکان ارتباط و مشاوره رایگان فراهم است. کارآفرینان با مراجعه به غرفه ثبت نام در فصل دوم مسابقه میدون، میتوانند هم با مشاوران متخصص میدون ارتباط گیرند و هم جزو اولین شرکت کنندگان فصل بعد مسابقه بزرگ میدون شوند. در بخش هایی از ساعات برگزاری مراسم، مسابقه هایی برگزار می گردد و به برگزیدگان جایزه نقدی و غیر نقدی تعلق خواهد گرفت.

همچنین از ساعت 18 بعدازظهر جشن پایان فصل اول مسابقه میدون در سالن همایش های این مجتمع با حضور محمد شریعت مداری وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید، مدیران صداوسیما، کارآفرینان موفق و برگزیده کشور و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار خواهد شد. برنامه های جانبی جذاب و هیجان انگیز دیگر را با حضور در گردهمایی به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

به دلیل محدود بودن ظرفیت این همایش، برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:

http://meidoun.ir/home/meidounshow

 

 

پست های مرتبط