نوتلا ایرانی در بازار

 


کارآفرین مسابقه میدون با کاشت فندق و فرآوری و تبدیل آن به شکلات صبحانه و کرم فندق با کیفیت و درصد خلوص بالا وارد بازار رقابت با برند معروف خارجی شده است.

 به گزارش میدون، برداشت فندق درکشور ما معمولا از ابتدا تا انتهای شهریورماه به طول می انجامد که پس از پوست کندنش آن را برای فروختن آماده می کنند. کشاورزان مناطق کوهستانی معمولا در انجام این کارها با مشکلاتی رو به رو هستند که محسن محبی 39 ساله اهل روستای لار شهرستان طارم استان زنجان با مدرک مهندسی ساخت و تولید، این مشکلات را با ساختن دستگاه های مختلف حل کرده است.

محبی گفت: مدتی است که کوله پشتی فندق جمع کن و دستگاه پوست کن فندق را طراحی، تولید و به فروش می رسانیم.

او در مورد کوله پشتی فندق جمع کن، بیان کرد: این دستگاه دارای مکنده بسیار قوی است که می تواند به راحتی فندق ها را از زمین جمع کند و به مخزن موجود در دستگاه انتقال دهد. علاوه بر این با دمیدن می توانیم قبل از جمع آوری فندق، برگ ها و خاشاک اضافی موجود در باغ را پاکسازی کنید تا حین جمع آوری فندق با مشکل مواجه نشویم. حمل آسان آن  به مناطق شیب دار و صعب العبور از جمله مزایای کوله پشتی فندق جمع کن است.

شرکت کننده جوان مسابقه میدون، معتقد است: اگر کسی تلاش کند، با وجود مشکلات فراوان، حتما موفق میشود.

محسن محبی در ادامه تصریح کرد:« فندق ها رو پدر بزرگم کاشته و ما برداشت می کنیم. البته این بار فندق ها رو خام وارد بازار نمی کنیم و به شکلات صبحانه و کرم فندق با کیفیت و درصد خلوص بالا تبدیل می کنیم.»

او افزود: برای این محصولات سیب سلامت و علامت استاندارد را گرفته ایم و در تلاشیم تا با برند خارجی معروف رقابت و صادر کنیم.

محبی که تنها یک سال از شروع پروژه تولید شکلات و کرم صبحانه اش گذشته و دو ماه است که به بازار عرضا داشته است، اذعان داشت: روزانه یک تن میفروشیم.

شرکت کننده کارآفرین مسابقه میدون، گفت: قیمت 350گرمی نمونه خارجی این محصول 68 هزار تومان است که ما تنها با 25500تومان با استفاده از بهترین فندق ایران تولید می کنیم.

محسن محبی در ادامه در مورد راه های فروششان نیز، بیان کرد: هم با شرکت های تخصصی پخش قرار داد بستیم و هم فروش اینترنتی داریم که رایگان به محل و استان مورد نظر ارسال می کنیم.

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

پیمان

پنجشنبه 22 اسفند 1398

سلام من شماره این آقای محبی رو میخواستم برای ارتباط با ایشون

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi