ساخت قطعات دندان پزشکی


ماهرخ و مصدقی اصغری، دوکارآفرین جوان ساکن تهران، موفق به ساخت تجهیزات دندان پزشکی در سطح استاندار های جهانی شده اند.


به گزارش میدون، مصدق اصغری 43ساله با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی و ماهرخ اصغری 39 ساله با مدرک مهندسی مالی با پشتوانه 30 سال تجربه( پیشه خانوادگی) در زمینه تعمیرات یونیت و اینسترومنت دندان پزشکی، موفق به طراحی و تولید توربین آچاری و همچنین کارتریج انواع توربین های خارجی شده اند.

ماهرخ اصغری اذعان داشت: توربین پوش باتن، ایرموتور و کارتریج توربین های خارجی، شفت، آنگل و هندپیس مستقیم و... دیگر محصولاتی است که موفق به طراحی و تولید آنها در سال های بعد شدیم.

مصدق اصغری با بیان این مطلب که قطعات در سطح استاندارد های جهانی هستند، خاطر نشان کرد: افزایش کیفیت محصولات، همواره اصلی ترین هدف شركت رخش توربین بوده، به طوری که امروزه توانسته است محصولاتی را به مشتریان عرضه نماید که از لحاظ کیفیت و قیمت، قابل رقابت با نمونه های کشور های خارجی است البته نه سطح یک و برند.

او افزود: چند سالی است که از کشور های لبنان، عراق، ترکیه و... درخواست صادرات داشته ایم اما به دلیل کوچک بودن خط تولید و نیاز داخل، نپذیرفتیم.

اصغری تصریح کرد: این شرکت درصدد است با گسترش تولیدات خود، نام رخش توربین را در کشور و حتی در جهان مطرح کند.

شرکت رخش توربین مه آرا دندان، اولین و تنها تولید کننده توربین دندانپزشکی در ایران، فعاليت خود را از سال  1379 با نام دنتال تکنیک و با هدف طراحي، توليد و فروش توربین دندانپزشكي آغاز نمود. این شرکت از سال 1390، با تغییر نام خود از دنتال تکنیک به رخش توربین مه آرا دندان، به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

پست های مرتبط