از خرده فروشی تا تولید عمده

 


پنج سال خرده فروشی، مسعود کریمی را به تولیدکننده عمده- خرده متکی به نفس در حوزه صنایع دستی تبدیل کرده است.

به گزارش میدون، مسعود کریمی خضرا، مدیر عامل برند و کارگاه صنایع دستی قاف گفت: از سال 92 در نمایشگاه های صنایع دستی به عنوان خریدار، شرکت میکردم و بعد از پنج سال تجربه در خرده فروشی با شعار" زندگی هنرمندانه ایرانی " وارد عرصه تولید شدم که 35 سال در انحصار واردات بود.

او افزود: فعالیت اصلی مجموعه بر روی توزیع و پخش تخصصی صنایع دستی ایرانی و تولیدات فرهنگی هنری است.

کریمی اذعان داشت: سهم قابل توجهی از سبد محصولات مصرفی خانه و آشپزخانه و همچنین هدایای خانواده های ایرانی مثل گلدان، ظروف تزئینی و دیوارکوب، مجسمه و تندیس، قندان، فنجان و نعلبکی، ظروف علائم راهنمایی رانندگی، ظروف سرو و پذیرایی و سرویس چایخوری را تولید میکنیم و تمام نقاشی ها و طرح های متنوع نقش بسته بر روی تولیدات به دست توانمند هنرمندان این سرزمین انجام می پذیرد.

او که بزرگ ترین آرزو اش، به جا گذاشتن نامی نیک از خود است، در مورد پشتیبانی محصولاتش بیان کرد: هفت روز ضمانت برگشت وجه، ضمانت سلامت کالا و همچنین ارسال به سراسر کشور را داریم. 

شرکت کننده مسابقه میدون که به دنبال اشتغال زایی جوانان است، اظهار داشت:« شیرین ترین حسم روزی بود که به عنوان تولیدکننده در سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی شرکت کردم و خریدارای زیادی از محصولاتم استقبال کردن و برندم دیده شد.»

مسعود کریمی که تاکید زیادی روی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دارد، گفت: اولین بارِ قاف، در ماه های آینده به مقصد کشور ترکیه و یونان ارسال میشود.

پاتوق فرهنگ قاف هم اکنون با در اختیار داشتن چهار شعبه ی فروش حضوری در شهر تهران، با 60 تولیدکننده در سراسر کشور نیز همکاری دارد.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi