تولید اسباب بازی با سرمایه کم

 


کارآفرین تولید کننده اسباب بازی با سرمایه اولیه زیر 10 میلیون و استفاده از مواد ضایعاتی ، توانسته با رقبایش در بازار رقابت کند.

سمانه سرگلزایی خالص27 ساله که از کودکی علاقه مند به بازیگری بوده است، پا به نمایش و رقابت مسابقه میدون گذاشته است تا با جذب سرمایه گذار، کسب و کارش را توسعه دهد.

او که در یکی از روستا های شهر قیامدشت استان تهران زندگی میکند، گفت:« مردم این روستا خصوصا زنان بد سرپرست و بی سرپرست آن از نظر اقتصادی بسیار ضعیف اند. خودم هم در بازه ای جزء این گروه بودم اما با اراده و پشتکارم توانستم برای اهالی روستا، اشتغال زایی کنم»

سرگلزایی که کارگاه تولید اسباب بازی را در این فضا راه اندازی کرده است، اذعان داشت: قبل از اینکه کارآفرین باشم، یک مادرم و عاشق خنده بچه ها خصوصا دخترپنج ساله ام هستم.

شرکت کننده مسابقه میدون، بیان کرد: با سرمایه اندک و استفاده از ته مانده پارچه و تخته های mdf، سه لایه و چوب ترمو، 15 نفر را به صورت مستقیم مشغول به کار کردم.

او افزود: محصولات برند دوستی در سایز ها و طرح های مختلف، شامل: کش مکش، راکت پینگ پنگ، برج هیجان، کیسه بکس و عروسک انگشتی است.

سمانه سرگلزایی خالص در مورد مزیت های رقابتی اش، خاطر نشان کرد: چون مواد اولیه تولید بازی ها با مواد ضایعاتی( دسته دوم نیست، با کیفیت و سالم است) است و سرمایه اولیه هنگفتی نیاز نداشتم، توانستم با رقبا رقابت کنم و فروش عمده در بازار تهران داشته باشم.

او در آینده با جذب سرمایه گذار تصمیم دارد کارش را گسترش دهد و دو دستگاه  cnc برای حکاکی روی چوب و دستگاه لیزر برای برش روی چوب خریداری کند.

سرگلزایی با تاکید روی مهم ترین سرمایه ایرانی که سرمایه انسانی است از نوع بچه ها، گفت: خواهشم از مردم این است که از تولید داخلی حمایت کنند تا ما تولیدکنندگان با انرژی ای دو چندان تولید کنیم.

پست های مرتبط

نظرات (5)

avatar

رضایی

دوشنبه 12 خرداد 1399

سلام اطلاعات تماس خانم سر گلزایی را می خواستم جهت درخواست نمایندگی

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399

سلام. در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/16581

avatar

سمیه تدینی

چهارشنبه 7 خرداد 1399

میخواستم با خانم گلزاری در مورد تولیداتشون ارتباط برقرار کنم.لطفا شماره تلفن

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/16581

avatar

ناهید

ﺳﻪشنبه 15 بهمن 1398

سلام.چطور میتونم با خانم سرگلزایی ارتباط برقرار کنم؟شماره تماس ایشون رو نیاز دارم. تشکر

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 26 خرداد 1399

سلام. برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. http://meidoun.ir/home/connectionitem/16581

avatar

احمد

یکشنبه 8 دی 1398

با سلام میخواستم در مورد بسته بندی مواد غذایی مثلا مربا. ترشی .راهنمایی بگیرم

avatar

محمودیوسفی

جمعه 6 دی 1398

سلام برای گرفتن نمایندگی اسباب بازی ازخانم سمانه سرگلزاریی به شماره تماس احتیاج دارم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi