ترویج سبک زندگی اسلامی

 


کارآفرین تولید کننده محصولات کاربردی در حوزه سبک زندگی، گفت: از مزیت های کارمان تولید بدون کارخانه است که با راه اندازی خانه ماهد و ارتباط چهره به چهره با مشتری ها، تا حدودی به هدف خود نزدیک شده ایم

به گزارش میدون، در اوج روزهای درهم و برهم زندگیِ مدرن که همه چیز با سرعت در حال تغییر است؛ مرتضی اعلایی که دغدغه تطبیق هویت ایرانی-اسلامی با دنیای جدید را دارد، خانه ای به نام " ماهد" را بنا نهاده است.    

او گفت: اهالی این خانه هنرمندانی هستند که درد گذشتن از هویت را دارند و برای آن تلاش می کنند. حرف ما این است که در این دنیای جدید می توان اصیل زندگی کرد، با هویت و ریشه دار بود و همسو با تغییراتِ سریع نیز، پیش رفت.

اعلایی افزود: برای پیشبرد این نگاه، چند اتاق به خانۀ ماهد اضافه کردیم تا از جوانب گوناگون، این هویت و اصالت را پیش بریم. اتاق هایی مثل محیا( هیئت)، چوق( آسایش و لذت برای کتاب خوان ها)، چنته( سوغات و هدایا) و...

او که معتقد است برای پرداختن به سبک زندگی، نیاز به ابزار می باشد، این روز ها دست به تولید زده است و تصریح کرد:« مهم ترین مدل درآمدی ما از فروش محصولاتمون هست. درواقع تولید بدون کارخونه داریم که از طریق فروش مجازی، نمایندگی در شهرستان های کشور و صادرات کسب درآمد می کنیم.»

شرکت کننده جوان مسابقه میدون در ادامه خاطر نشان کرد: محصولات خانه ماهد شامل ملزومات هیئت، دکور و تزئینات، لوازم مطبخ و غذا، تن پوش و حجاب، زیورآلات و اسباب فردی است

مرتضی اعلایی از مزایای برند ماهد، گفت: تمام محصولاتی که در خانه ماهد است شامل «ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی» هستند و هفت روز زمان برای بازگشت محصول وجود دارد.

خانه ماهد از سال ۱۳۹۱ با همت مرتضی اعلایی در زمینه جهاد فرهنگی فعالیت خودش را آغاز و در زمینه تولید محصولاتی کاربردی در حوزه سبک زندگی شروع به کار کرد.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi