تولید کننده لوازم برقی ساختمان


محمدرضا معصومی که تجربه تلخ واردات دارد، این روز ها تولید کننده کالاهای برقی، همسو با استاندارد های اروپا است


به گزارش میدون، محمد رضا معصومی، 52 ساله و اهل تهران که مدرک مهندسی عمران دارد، 15 سال است که به میدون رقابت و تولید کالا های برقی آمده است.

معصومی که پنج سال بازرگان و وارد کننده بوده است، گفت:« فعاليت بازرگاني خود را در زمينه کالاهاي برقي از سال 1378 آغاز و اقدام به اخذ نمايندگي از شرکت لگراند فرانسه کردم و در کنار واردات اين محصول، ساير برندهاي معتبر اروپايي مانند هيگر فرانسه، بي جي سي و... را در سبد بازرگاني خود قرار دادم.»

او افزود: با شروع فشارهاي اقتصادي، ديپلماتيک در کشور و آغاز تحريم ها و قطع تعهدات شرکت هاي خارجي در سال 1385،  مجموعه اقدام به ثبت شرکتي با نام نوران صنعت ايرانيان نمود که بعد ها به شرکت هادي برق الماس تغيير نام يافت. تشکيل  شرکت آغازي براي ورود به عرصه توليد در زمينه کالاي برق با برندهاي شايلين و البرز بود که با رعايت تمامي موارد استاندارد از لحاظ کيفيت، ابعاد و رنگ، منطبق  با محصولاتي مانند لگراند فرانسه، ويکو ترکيه و سولار اسپانيا، اقدام به توليد نمود.

این تولید کننده عاشق که دارایی، پول و جوانی اش را در این راه گذاشته است، اذعان داشت: مطالعه نقاط قوت و ضعف معروف ترين برند هاي دنيا مانند زيمنس، لگراند، اشنايدر و... باعث گرديد واحد طراحي کارخانه، قالب هايي را طراحي نمايد که علاوه بر رعايت ابعاد نظير به نظير از لحاظ کيفيت ارتقا يافته، به نقاطي برتر از محصولات اروپايي برسد.

محمدرضا معصومی که تجربه تلخ واردات دارد و این روز ها تولید کننده ای همسو با استاندارد های اروپا است، بیان کرد: بزرگ ترین آرزو ام این است که محصولاتم ایرانی نباشد بلکه جهانی شود.

کارخانه شايلين با توان توليد حدود 12 ميليون قطعه در سال، محصولاتي مانند کليد و پريز ماژولار، انواع قوطي هاي کليد و پريز، جعبه هاي مينياتوري، قوطي هاي کف خواب، چراغ هاي تونلي، لوله هاي خم سرد، حلقه پروگرام و ده ها محصول ديگر را در سبد توليد خود قرار داده و با توجه به توان بالاي توليد در حال توسعه و گسترش محصولات خود مي باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پست های مرتبط